Дизайн етикеток для лінійки вина від компанії MARANI SEKHNIKA

Задача

Розробка етикетки для грузинського вина MARANI SEKHNIKA. Необхідно було розробити універсальну етикетку, яка б могла застосовуватися на різних видах винної серії: Ркацителі, Ркацителі (квеврі), Кісі, Руіспірі Мцване, Сапераві, Кіндзмараулі, Роза, Лідія (солодке).

Дослідження

Представлені замовником типи вина дуже високої якості і тісно пов’язані з багатовіковою історією Грузії. Крім того, за вартістю продукція відноситься до преміум сегменту, тому дизайн етикетки повинен явно відрізнятися від різноманіття етикеткової продукції, вже представленої на ринку. Було вирішено відійти від стандартних для товарної ніші зображень винограду, тварин і т.д., а замість цього використовувати ескізну ілюстрацію церкви, що додало етикетці особливий колорит і створило стійку асоціацію з багатовіковими традиціями.

дизайн етикетки на пляшку вина

Результат

Дизайн фінальної етикетки вийшов досить стриманим і мінімалістичним. Центральним образом, як і в попередніх варіантах, залишився образ церкви, побудованої, до речі, власником компанії SEKHNIKA.

дизайн єтикеток для вина фото sekhnika kisi

Однак, етикетка не така проста, як може здатися на перший погляд, адже вона поєднує в собі цілу серію сучасних технологічних рішень і ефектів: drip off, трафарет, холодне тиснення і матовий лак.

розробка дизайну етикетки вина портфоліо

Тому пляшку дорогого грузинського вина з такою етикеткою не тільки приємно спостерігати на полицях магазинів, але і відразу ж хочеться придбати в особисту колекцію вин. А задоволені замовники, у яких завдяки нашому дизайну в рази зросла кількість клієнтів, – наша головна нагорода.

грузинське вино етикетка дизайн

Теж хочете креативну етикетку? Тоді напишіть нам .

ПОДІЛИТИСЬ: