Дизайн етикеток для вина Meghvine

Задача

Розробити етикетку для грузинського вина Meghvine з використанням сучасних ефектів.

Дослідження

Так як винна тематика і ринок досить перенасичені, сьогодні складно придумати щось вже дуже оригінальне в сфері оформлення винних виробів. Однак для «ТСД» кожен такий виклик – це можливість спробувати щось новеньке.

Тому коли прийшов час розробляти ексклюзивну етикетку для вина Meghvine, дизайнери «ТСД» з радістю взялися за креатив.
розробка дизайну етикетки вина Meghvine

Спочатку були створені 2 класичні варіанти відповідно до сучасних трендів. Мінімалістичні, консервативно витримані в єдиній стилістиці, що поєднує в собі смачні винні кольори з грандіентнимі відтінками і витонченими контурами. Надалі вирішили ще більше ускладнити структуру етикетки.
створення дизайну етикетки для вина Meghvine

Результат

Центром композиції на фінальній етикетці став спеціально розроблений орнамент з букв грузинського слова «chito» («пташка»). Слово дуже легко запам’ятовується і вимовляється на всіх мовах світу без труднощів. А символ пташки асоціюється з чимось легким, повітряним, приємним. Адже саме такий настрій і створює вишукане грузинське вино Meghvine.

дизайн винної етикетки Meghvine

Дизайнерами були розроблені кілька варіантів етикетки: чорні для білого вина, і білі – для червоного. Підкреслений контраст напою і етикетки надає продукції особливий шарм.

У процесі створення етикеток для вина Meghvine використовувалися такі сучасні ефекти як тиснення фольгою і трафаретний лак.

дизайн етикетки для вина Meghvine

Теж хочете креативну етикетку? Тоді напишіть нам.

ПОДІЛИТИСЬ: