Back to top

Розробка дизайну етикетки для вина VAZIANI Rose

Завдання

Розробити дизайн винної етикетки для компанії VAZIANI з дотриманням традиційної для грузинських вин стилістики для ринку Китаю.

єтикетки вина для китая

Дослідження

Були вивчені основні лінійки грузинського вина, які експортуються в Китай, а також найбільш ефективні дизайнерські рішення для цього виду товарів. Назва товару повинна була не тільки виділятися на тлі загального рожевого і білого кольорів, а й гармонійно виглядати на пляшці. А фольга повинна притягувати погляд покупця.

Було розроблено кілька варіантів даної етикетки, і в результаті було вирішено зупинитися на найбільш витонченому і стриманому варіанті.

роза саперави этикетка дизайн

Результат

Фінальна етикетка рожевого вина від компанії VAZIANI вийшла дуже мінімалістичною і в той же час жіночною і витонченою. Акцент був зроблений на двох основних елементах композиції – назві продукту і віялі, витриманому в м’яких рожево-сірих тонах. Дизайнеру вдалося якісно обіграти англомовну назву продукту – ROSE, який можна перекласти і як «рожевий», і як «троянда». А командної технологів вдалося виділити назву за допомогою тиснення червоною фольгою. Таким чином, на загальному рожевому тлі пляшки з вином в буквальному сенсі «розцвіла» червона троянда назви.

этикетки для вина красивые

Теж хочете креативну етикетку? Тоді напишіть нам.