Back to top
замовити логотип, Розробка логотипа

Замовити логотип для вашої компанії або продукта

Логотипи бувають різних видів в залежності від цілей, які ви ставите перед цим елементом фірмового стилю. Це може бути текстовий логотип, логотип-емблема, цифро-літерний логотип тощо.

Яким має бути ідеальний логотип?

На будь-якому з етапів розробки логотипа ви можете зіткнутися з труднощами виконання всіх правил і вимог. Але потрібно розуміти, що дизайн – це світ, в якому немає законів!
Принципи та правила створення логотипа є основою пирога, який ми ретельно прикрашаємо креативом і творчістю. Розберімо їх детальніше.

Простота
Логотипи брендів, що використовують максимально прості дизайни, відомі на весь світ. Такі лого легко запам’ятати і розпізнати навіть у дуже маленькому масштабі. Тому намагайтеся уникати великої кількості деталей, шрифтів і кольорів.

Довговічність
Нові тенденції приходять і йдуть. Стиль і мода змінюються з року в рік. Але всі ці зміни не повинні впливати на ваш логотип. Він має бути поза часом, тільки так він слугуватиме вам десятки, а може й сотні років.

Універсальність
Логотип є невід’ємною частиною корпоративної айдентики і має бути гарним як на фірмовому бланку, так і на величезному банері. Розробляти логотип потрібно тільки у векторному форматі, інакше масштабування може призвести до погіршення якості картинки. Варто також звернути увагу на те, який вигляд має графічний дизайн логотипа в чорно-білому кольорі.

Винятковість
Логотипи компаній мають бути унікальними. Перш ніж зробити логотип, ви зобов’язані переконатися, що не скопіювали чужу ідею. Навіть найкрасивіший логотип не вартий нічого, якщо це плагіат.

замовити логотип, Розробка логотипа
замовити логотип, Розробка логотипа

Чому замовити логотип варто саме в студії TCD

Ми вже багато років займаємося розробкою логотипів для бізнесу різної складності. Виключно ефективні рішення, які напевно привернуть увагу потенційного споживача, а також вигідно представлять ваш бренд на ринку – все це ви знайдете в студії TCD.

Замовити логотип (Київ)

Замовити розробку логотипу для компанії або продукції в Києві ви завжди можете в студії дизайну ТСД на нашому сайті, скориставшись контактною інформацією на сторінці Контакти.