Back to top

Фото-студія

Студія дизайну TCD

Рекламна фотографія – не просто привабливе зображення, а ефективний інструмент, що стимулює покупця до придбання товару чи послуги.

Предметна фотозйомка в Києві для ваших товарів і послуг

Правильна рекламна фотографія дозволить вам гідно заявити про унікальність рекламованого продукту. Замовити якісну фотозйомку для своєї продукції ви можете, скориставшись інформацією в рубриці Контакти нашого сайту.

Одяг, взуття, аксесуари

Одяг, взуття, аксесуари

Професійна фотозйомка одягу, взуття, аксесуарів для каталогів, інтернет-магазину, сайту, соціальних мереж Instagram, Pinterest, FB.

Предметна фотозйомка побутової хімії

Побутова хімія

Іміджева предметна зйомка побутової хімії для каталогів продукції, сайтів, інтернет-магазинів, сторінок в соціальних мережах, оформлення магазинів і рекламних щитів.

Фотосесії коньяку, бренді

Фотосесії коньяку, бренді

Предметна фотозйомка коньяку, бренді, джину, рому, віскі та інших міцних напоїв в пляшках і келихах. Естетика ракурсу та композиції. Висока якість зображення, статусність в кожній деталі.

Фотозйомка алкогольних напоїв

Фотозйомка алкогольних напоїв

Фотозйомка коктейлів і напоїв для ресторанів і барів. Рекламне фото напоїв для меню ресторанів і кафе, для оформлення вітрин, барних стійок, журналів і постерів, для веб-сайтів і сторінок в соціальних мережах.

Фуд-фотосесії

Фуд-фотосесії

Для виробників продуктів харчування, реалізаторів і дистриб’юторів, для кондитерів, кухарів і всіх, кому потрібна професійна фотозйомка їжі.

Предметна зйомка косметики

Косметичні засоби

Рекламна фотозйомка косметики і парфумерії для каталогів інтернет-магазинів, сайтів, соцмереж, журналів, реклами, e-mail розсилки, вивісок, банерів, оформлення магазинів.

vine

Іміджева зйомка вина

Потрібні гарні фотографії для винних карт, каталогів, інтернет-магазину, реклами або соцмереж? Ми зробимо найкращі фото вина, які тільки можливі.

Чому варто замовити предметну зйомку у нас?

Власна студія

У нас є власне приміщення фотостудії, сучасне обладнання, велика база фонів.

За потреби можливий виїзд фотографа на вашу локацію.

Прозора ціна

Ціна фотографій чітко формується за встановленим прайсом і залежить від формату фотосессії, складності та обсягу робіт.

100% результат

Фотостудія ТСД – це завжди успішні проекти, задоволені замовники, високоякісні фото. З нами працювати легко та ефективно.

Фотостудія ТСД обладнана сучасною апаратурою і необхідним реквізитом, який постійно оновлюється. Крім вже звичних ракурсів, ми можемо запропонувати вам зйомку з висоти за допомогою високотехнологічного радіокерованого дрона. Незабутні панорамні фотознімки і відеоролики, виконані в дизайн-студії ТСД, стануть незамінними помічниками в просуванні вашого бренду на ринку.

Наші фахівці створюють якісні рекламні зображення для просування вашого бренду або конкретного товару для подальшого використання в пресі, каталогах, білбордах, в оформленні офісного інтер’єру та інших продуктів.