Back to top
, Предметна фотозйомка для ваших товарів і послуг

Предметна фотозйомка для інтернет-магазину

В тренді знаходиться зйомка одягу, предметна зйомка та фотозйомка ювелірних виробів. Трохи менш затребувана предметна зйомка інших товарів. Різке зростання популярності предметної фотозйомки викликаний переходом торгівлі в Інтернет і масовим розвитком інтернет-магазинів. До речі, популярні онлайн-магазини не скупляться на якісні фотосесії товарів, адже візуальна складова – це 80% успішного продажу.

Фуд-фотозйомка для інтернет-магазину

Окремим різновидом предметної фотозйомки є фудстайлінг. Існує окремий напрямок фахівців – фудстілісти, які знають, як зняти продукти харчування, щоб їх захотілося в буквальному сенсі з’їсти. Для того, щоб продукція виглядала яскравішою та апетитнішою, фотографи нерідко вдаються до невеликого трюку – замість реальних продуктів використовуються пластикові та воскові муляжі, які обробляються додатково спеціальними засобами. Наприклад, для відтворення виробів з молока часто використовується клей ПВА, але по знімку цю підстановку дуже складно визначити.

, Предметна фотозйомка для ваших товарів і послуг
, Предметна фотозйомка для ваших товарів і послуг

Предметна фотозйомка ювелірних виробів

Окремим напрямком в предметній фотозйомці є фото ювелірних виробів. Традиційно ці товари вважаються найбільш складними для фотографування через наявність багатогранної віблискуючої поверхні. Для ювелірних прикрас необхідне розсіяне світло. Цього можна досягти за допомогою розсіючої кальки або ж пластика. Щоб не було різких відблисків, світло потрібно поставити якомога далі. Ви можете замовити фотозйомку ювелірних прикрас для вашого інтернет-магазину в студії дизайну TCD Design Studio. Ми швидко і якісно знімемо вашу продукцію для інтернет-магазину, каталогу або презентації на виставці.

Замовити фотозйомку для товарів (Київ)

Замовити предметну фотозйомку в Києві ви завжди можете в студії дизайну ТСД, скориставшись контактною інформацією на сторінці Контакти.