Back to top
, Розробка брендбука компанії

Брендбук для вашої компанії

Брендбук компанії – це найважливіша складова для позиціонування вашого бренда на ринку. Він являє документ, в якому не тільки описана концепція компанії, атрибути, позначена цільова аудиторія, а також позиціонування на ринку.
Одна з найважливіших частин розробки брендбука – докладний посібник із фірмового стилю з урахуванням всіх необхідних рекламних носіїв для нанесення вашого логотипа, слогана, рекламних банерів та інших промоматеріалів.
У брендбуку компанії в систематизованому вигляді подаються місія, філософія, індивідуальність і цінності компанії.
Основне завдання брендбука компанії – створення комплексної картини бренда, а також рекомендацій із використання для формування цілісного сприйняття бренда споживачами. Без брендбука незрозуміло, в якому напрямі рухається розвиток компанії, які матеріали використовують, в яких колірних рішеннях і чому так.
А ще паспорт стандартів дає можливість ефективно створювати фірмовий стиль. Брендбук компанії забезпечує максимальну узгодженість дій між різними відділами, що працюють на просування продукту. Без брендбука маркетологи і дизайнери почнуть пропонувати своє суб’єктивне бачення, що значно знизить швидкість процесів. Звичайно, різноманітні підходи можуть принести велику користь, але, швидше за все, вам доведеться зіткнутися з протилежними думками, які, врешті-решт, заплутають і співробітників, і кінцевого споживача.

За допомогою створення брендбука ви зможете максимально оперативно зорієнтувати нових працівників на виконання низки завдань із просування бренда, а також ефективно контролювати процеси. Надалі, коли компанія буде проходити етап пошуку нових рішень для позиціонування, саме якісно структурований брендбук стане основою такого розвитку.

Скільки коштує розробка брендбука?

На ринку ви знайдете безліч пропозицій, таких як «Розробка брендбука», «Створити брендбук» та інші, проте за ціною пропозиції дуже варіюються. І це не випадково. Адже вартість розробки брендбука визначають з урахуванням індивідуальних особливостей бренда, необхідності промальовувати більшу кількість макетів під різні види рекламних площ.
Можна зробити брендбук дешевше його середньої ринкової вартості, якщо немає потреби в деталізації. Наприклад, для невеликої компанії, яка має намір використовувати мінімальний набір рекламних інструментів.

, Розробка брендбука компанії
, Розробка брендбука компанії

Чому розробити брендбук краще в TCD Design Studio?

Ми – команда художників-ілюстраторів, дизайнерів, фотографів, технологів флексографії, маркетологів та інших майстрів своєї справи, які створюють бренди з високою репутацією і рівнем довіри.
Ми запропонуємо вам і втілимо в життя найнеймовірніші дизайнерські ідеї вже сьогодні!
Навіть якщо ви вже колись замовляли брендбук в іншій студії і залишилися незадоволені результатом, ми готові надати вам унікальну можливість отримати новий сучасний брендбук, що задовольнить всі ваші вимоги до фірмового стилю.


Замовити брендбук (Київ)

Замовити якісний професійний брендбук для вашої компанії або продукту в Києві ви завжди можете в студії дизайну ТСД на нашому сайті, скориставшись контактною інформацією на сторінці Контакти.