Back to top

Розробка фірмового стилю компанії Створення фірмового стилю

Розробка фірмового стилю Київ. Розробка фірмового стилю компанії

Створити фірмовий стиль – завдання не з легких! Логотип, шрифти, фірмові кольори, слоган все це обов’язкові складові айдентики і фірмового стилю компанії. Айдентка-це унікальні елементи, що ідентифікують конкретну організацію. Сьогодні розвиток і зростання будь-якого бізнесу дуже залежить від чітко позначеного і якісно розробленого корпоративного стилю. Візуальна впізнаваність бренду на ринку-це основне завдання, яке ставиться при розробці фірмового стилю.

З чого варто почати? Заповніть бриф на створення фірмового стилю

Відправте заповнений бриф за адресою

Основні елементи фірмового стилю:

 • Логотип
 • Корпоративні шрифти
 • Фірмові кольори
 • Слоган

елементи фірмового стилю

Етапи розробки фірмового стилю:

 1. аналіз компанії та цільової аудиторії
  Передбачає збір та обробку інформації про компанію, її діяльність, основні цілі та цінності. Завдяки цьому етапу формується унікальна стратегія позиціонування. Вивчення цільової аудиторії допомагає визначитися з дизайном і концепцією фірмового стилю.
 2. Аналіз конкурентів
  Оцінка сильних і слабких сторін фірмового стилю конкуруючих компаній допомагає створити правильний, працює дизайн з ексклюзивним наповненням.
 3. Створення концепції
  Етап, на якому розробляють і підбирають колірне наповнення, корпоративні шрифти, загальну стилістику.
 4. Розробка елементів фірмового стилю.
  Розробка всіх основних і допоміжних елементів фірмового стилю. Підготовка рекламної та сувенірної продукції.
 5. Розробка брендбука
  Поняття “brand book” має на увазі внутрішньокорпоративний звід правил по використанню фірмового стилю.
 6. Отримання патенту
  Захистить елементи фірмового стилю від несанкціонованого використання іншими особами.

Особливо важлива розробка корпоративного стилю для компаній, що працюють на ринку роздрібних продажів продукції або послуг масового користування. Тому трохи детальніше зупинимося саме на цих сферах.

Розробка фірмового стилю кафе і ресторану

Розробка фірмового стилю кафе, крім перерахованих вище елементів враховує багато додаткових моментів.

Насправді це буквально все, що бачить клієнт. Починаючи з екстер’єру, який відвідувач оцінює в першу чергу, закінчуючи серветками і ланчбоксами. Це стиль, який простежується буквально скрізь: посуд, меблі, музика і навіть запахи. Унікальна, цікава ідея повинна простежуватися в кожній дрібниці, саме так створюється необхідне враження і популярність.

створення фірмового стилю готелю і готелю в Києві

Особливість готельного бізнесу в тому, що клієнт не може заздалегідь на власні очі оцінити ваші старання. Його вибір ґрунтується на рекламі та інформації, яка розміщена в Інтернеті, журналах, каталогах. Тому готелям необхідно подбати про те, щоб потенційний відвідувач, вивчаючи інформацію, оцінив фірмовий стиль навіть на відстані. Кожен контакт повинен містити елементи бренду, але при цьому фірмовий стиль не повинен бути занадто нав’язливим.

Редизайн фірмового стилю

Все в нашому світі не вічне, і навіть самий ідеальний логотип і фірмовий стиль може застаріти або втратити інтерес споживача.

кращим рішенням в такій ситуації буде ребрендинг логотипу і редизайн фірмового стилю. Приводом до прийняття рішення оновлення брендингу, можуть бути такі моменти:

 • Логотип і корпоративний стиль втратили сучасний вигляд
 • Зміни самої концепції компанії
 • Зміна керівної ланки
 • Фірмовий стиль не приносить бажаного результату

Редизайн допомагає оновити і поліпшити роботу бренду. Повернути або наростити лояльність клієнтів, і відповідно збільшити прибуток.

Переваги створення фірмового стилю в TCD Design Studio

Наша компанія надає повний спектр послуг: від створення логотипу до розробки фірмового стилю під ключ. Придумати неймінг і бренд з нуля – для нас не проблема. Кожну нову задачу ми наповнюємо творчістю і креативом. Ми – команда професіоналів, готових втілити і розвинути ваші найнеймовірніші задуми.

Не знаєте з чого почати? Заповніть бриф на створення фірмового стилю

Відправте заповнений бриф за адресою

Ми відкриті до спілкування і нових ідей. Обговорення проекту проходить за чашкою кави в затишному офісі безпосередньо з дизайнером, який розуміє ваші бажання. Запрошуємо особисто оцінити наш професіоналізм і гостинність! Чекаємо вас в TCD Design Studio!

Рейтинг: 5/5. Засноване на 3 відгуках