Back to top

Розробка логотипу Створення логотипу компанії в Україні

Замовити Логотип Компанії. Розробка та Створення Логотипу Київ

З розробкою логотипів ми стикаємося кожен день. Подивіться навколо. Скільки фірмових знаків ви бачите? Навіщо створювати таку кількість логотипів і чому створення логотипу так важливо? Давайте розбиратися чому варто замовити логотип.

Логотип – візуальний образ ідентифікуючий продукт або бренд. Це унікальний символ, що відображає головну ідею або основний напрямок компанії. Розробка хорошого логотипу сприяє просуванню і розвитку бізнесу. Іноді компанії витрачають величезні гроші на розробку дизайну логотипу, і якщо все зроблено якісно і професійно, то вартість створення логотипу повністю себе виправдовує. В результаті ви маєте актив у вигляді логотипу, що працює на вас кожен день.


З чого варто почати? Заповніть бриф на розробку логотипу компанії

Відправте заповнений бриф за адресою

Жорстка ринкова конкуренція і постійна боротьба за лояльність покупців не залишає права на помилку. До виготовлення емблеми варто поставитися усвідомлено і серйозно. Створення такого важливого атрибута краще надати професіоналам і замовити логотип в TCD Design Studio.

Які види логотипів бувають?

розробка текстового логотипу

Виготовлення текстового логотипу

Такі логотипи представлені словами або буквами, оформленими фірмовим шрифтом. Вони досить легко запам’ятовуються, і придумати логотип можна просто використовуючи слова з назви компанії.
створення логотипу

Логотип-символ

Дуже поширений вид логотипів. Розроблений у вигляді символу, який викликає певні уявлення про товар або послугу.
Створення логотипу Києва

Складові логотипи

Дизайн такого логотипу включає в себе і символи, і текст, об’єднуючи два попередні види.
Створення логотипу Києва

Емблема

Більш складний тип логотипів. Текстову назву компанії розміщують в рамках конкретної форми.
дизайн цифро-буквений логотип

Цифро-буквений логотип

Створити логотип допомагають ініціали або конкретні літери назви. Найчастіше використовують компанії з довгими або складною іменами.

Якими властивостями повинен володіти ідеальний логотип?

На кожному з етапів розробки логотипу ви можете зіткнутися з труднощами виконання всіх правил і вимог. Але потрібно розуміти, що дизайн – це світ, в якому немає законів!

Принципи і правила створення логотипу є основою пирога, який ми ретельно прикрашаємо креативом і творчістю. Так що, давайте розберемо їх більш детально.

Простота

Логотипи брендів, що використовують максимально прості дизайни, відомі на весь світ. Такі лого легко запам’ятати і розпізнати навіть у досить маленькому масштабі. Тому намагайтеся уникати великої кількості деталей, шрифтів і квітів.

Довговічність

Нові тенденції приходять і йдуть. Стиль і мода змінюються з року в рік. Але всі ці зміни не повинні впливати на ваш логотип. Він повинен бути поза часом, тільки так він прослужить вам десятки, а може і сотні років.

Універсальність

Логотип є невід’ємною частиною корпоративної айдентики і має відмінно виглядати як на фірмовому бланку, так і на величезному банері. Розробка логотипу повинна проводитися тільки у векторному форматі, інакше масштабування може призвести до погіршення якості картинки. Слід також звернути увагу на те, як графічний дизайн логотипу виглядає в чорно-білому кольорі.

Винятковість

Логотипи компаній повинні бути унікальними. Перш ніж зробити логотип ви зобов’язані переконатися, що не скопіювали чужу ідею. Навіть найкрасивіший логотип не коштує нічого, якщо це плагіат.
Як подобратть шрифт для логотипу

Як створити логотип з правильним шрифтом? Вибір шрифтів

Сьогодні Інтернет пропонує величезну кількість і різноманітність шрифтів. Щоб уникнути помилки у виборі, слід керуватися такими правилами:

  • Не перевантажуйте лого більше ніж двома шрифтами;
  • Вибирайте шрифт, відповідний вашому тексту;
  • Зверніть увагу на відповідність стилю шрифту діяльності компанії;
  • Утримайтеся від використання стандартних, заїжджених шрифтів;
  • прагніть до гармонії шрифтів та інших елементів логотипу.

Не знаєте з чого почати? Заповніть бриф на розробку логотипу компанії

Відправте заповнений бриф за адресою

Замовити розробку логотипу ви можете в компанії “ТСД” вже сьогодні, скориставшись формою зворотного зв’язку.