Back to top
логотип дизайн

Професіоналізм плюс почуття гумору – вбивча суміш, яка допомагає подолати будь-які кризи. Чому б не глянути на звичні речі свіжим поглядом. Взяти, наприклад, дизайн логотипів. Багато культових лого постають зараз перед нами в новому світлі.

, Антикризовий дизайн логотипівІ професійні дизайнери, і жартівники-самоучки пропонують нам безліч дотепних варіацій відомих логотипів. Креативний антивірусний ребрендинг змушує посміхнутися найстійкіших песимістів.

, Антикризовий дизайн логотипівСвіт вийшов із зони комфорту. Дотримуючись самоізоляції, використовуйте можливості, що відкрилися.

дизан логотипа бренда с юмором

Якщо ідея гарна, вона в будь-якому випадку викликає захоплення. І бажання зробити ще краще.

дизайн логотипа коронавирус

Логотипи брендів: дизайн, який потрібний всім

Логотип – найважливіша складова айдентики, ключовий елемент візуальної ідентифікації бренду. Логотип – це символ торгової марки, який завжди на видноті. Першим кроком до успіху кожного бренду є хороший дизайн логотипу., Антикризовий дизайн логотипів

Як створити ідеальний логотип? Як найкращим чином наочно презентувати назву, філософію, історію, цінності бренду? Що цікаво, універсального рецепту немає. Деякі логотипи підкреслено мінімалістичні, інші нагадують родинні герби.

логотип дизайн антивирус

Створення дизайну логотипу – захоплюючий процес, до якого залучені і замовник, і фахівці студії дизайну. Пропонуються ідеї, обговорюються варіанти, а в результаті знаходиться оптимальне рішення. І, що важливо, все це робиться швидко, оскільки ринок не чекає і торгова марка повинна бути представлена споживачеві якомога швидше.

І якщо для вас актуальним є створення або редизайн логотипу, звертайтеся до нас.

Бережіть себе і будьте здорові!

Студія дизайну ТСД – створення логотипу, розробка фірмового стилю.