Back to top
этикетка для антисептика асептика

Етикетка для антисептика стала одним з найбільш затребуваних запитів в мережі. Воно й не дивно. Антисептики є ефективними засобами захисту від небезпечних інфекцій. Дезінфекція стала важливою умовою у світовій боротьбі з коронавірусом. Виробництво антисептичних препаратів зростає колосальними темпами, а, значить, потрібні етикетки для антисептиків.

Наша компанія пропонує послуги розробки дизайну упаковки і етикетки для антисептиків, асептиків, а також інших засобів для знезараження, санітарії, гігієни та підтримки чистоти. Замовити етикетки для антисептиків ви можете прямо зараз на нашому сайті або зателефонувавши нам за телефонами, вказаними в розділі Контакти.
етикетка для антисептика дезинфекція

Етикетки для антисептиків: що важливо знати?

Етикетка необхідна для маркування та ідентифікації антисептика. Крім того, етикетка грає важливу маркетингову роль, дозволяючи виробнику показати переваги своєї продукції і виділити її серед конкурентів.

Сьогодні випускається величезна різноманітність антисептичних засобів, які відрізняються за своїм складом і формою випуску. Існують антисептики в пластиковій і скляній тарі різного об’єму, в спреї, пляшках, з дозатором і без, рідкі, у вигляді піни, гелеподібні. І для кожного з них потрібна відповідна етикетка.

Практичним, зручним і популярним варіантом є самоклеюча етикетка для антисептика, повністю готова до поклейки на упаковку.

Дизайн етикетки для антисептиків

Етикетка для антисептиків повинна викликати довіру, асоціюватися з чистотою та безпекою. Крім того необхідно пам’ятати, що етикетки для антисептиків, як і будь-які інші етикетки, несуть інформаційне навантаження.

Етикетка для антисептиків рук і кишенькових санітайзерів відрізняється від етикетки медичних антисептиків або етикетки антисептиків для поверхонь зовнішнім виглядом, формою, розмірами. Розробка дизайну етикеток для антисептиків враховує ці всі нюанси, так само як і індивідуальні побажання замовника.

Етикетка може бути підкреслено лаконічною та консервативною. Або яскравою і креативної, що впадає в очі серед аналогічної продукції на вітрині. І, звичайно ж, не слід ігнорувати поточні тенденції дизайну етикеток, щоб ваша продукція мала сучасний і привабливий вигляд.

Дизайн етикетки для антисептиків може базуватися на корпоративних кольорах виробника та використовувати елементи фірмового стилю. Шрифти вибираються віжповідно стилістичного рішення. Обов’язковою умовою є хороша читабельність навіть найдрібнішого тексту.

этикетка для антисептика цена

Етикетка для антисептика – купити (Україна)

Ми розробимо дизайн етикетки для антисептиків різних розмірів, з урахуванням специфіки вашої продукції, під різну тару. Виконаємо редизайн та адаптацію наявного дизайну етикетки.

Замовити друк етикеток для антисептиків ви можете у наших партнерів, компанії «Грін Трейд» (Київ). Спеціалізуючись на виробництві самоклеючої етикетки, компанія «Грін Трейд» готова запропонувати оптимальні рішення для вашого бізнесу.

Етикетка для антисептика – ціна (Київ)

У нас найвигідніші ціни на дизайн етикетки для антисептиків. Розрахувати вартість проекту ви можете безпосередньо на нашому сайті. Якщо виникнуть питання, наші фахівці нададуть вичерпну консультацію. Для цього вам не потрібно приїжджати до нас в офіс, всі послуги надаються онлайн.

Хочете етикетку швидко, якісно, ​​недорого? Пишіть нам!