Back to top
, Будь в тренді: топ книг з маркетингу, дизайну та бізнесу

Сьогодні ми пропонуємо добірку світових бестселерів, які, на наш погляд, заслуговують на увагу. Отже, що почитати, щоб бути в тренді?

книги маркетинг дизайн

1. Рей Даліо. «Принципи»

Перше видання цієї книги вийшло в 2017 році, у нас про неї активно заговорили в кінці 2020. Важкий фоліант із шестисот сторінок у презентабельній чорній обкладинці. В електронному вигляді доступна для читання на більшості ресурсів безкоштовно. Відмінні відгуки, широкий резонанс в ділових колах. Чим же ця книга зацікавила навіть найвпливовіших бізнесменів?

Історія успіху завжди є цікавою. У кожного вона своя. І не має значення, в якій сфері ви прагнете досягти успіху, важливий підхід і життєве кредо, яке допомагає вам реалізувати свій потенціал. Для Рея Даліо, одного з найбагатших людей в світі, засновника потужного хедж-фонду Bridgewater, ключем до успіху стали його принципи чітко сформульована система власних життєвих установок. Книга захоплює з першого абзацу, змушує думати, сперечатися і робити висновки.

тренд книги маркетинг

2. Насім Ніколас Талеб. «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті»

Життя складне, непередбачуване і прекрасне. Як розвинути в собі здатність знаходити стійкість у життєвих випробуваннях, отримувати від них користь і ставати сильнішим? Автор книги пропонує унікальну концепцію, яка дозволить ефективно аналізувати об’єкти, обставини, події, ризики і приймати правильні рішення. Читаючи книгу доктора філософії та фінансиста Насіма Ніколаса Талеба, ви відкриєте для себе нову систему життєвих координат.

Теорія антикрихкості всеосяжна і може бути застосована до всіх аспектів життя: особистісного зростання, навколишнього світу, соціальних, політичних, бізнес-процесів. Також рекомендуємо до читання й інші знамениті твори автора, в тому числі книгу «Чорний лебідь: Про (не)ймовірне в реальному житті» і «Обдурені випадковістю. Про прихованої ролі шансу в бізнесі і в житті».

дизайн книга

 

3. Скотт Херф. «Як створити продукт, який полюблять. Досвід успішних менеджерів і дизайнерів»

Тема, що хвилює всіх: як працювати на результат, отримувати вигоду, пропонувати те, що будуть купувати. Якщо ваша сфера пов’язана з розробкою сайтів, застосунків, програмних продуктів і сервісів прочитайте обов’язково. Можливо, ця книга допоможе вам знайти відповіді на свої питання, а також перейняти ефективні прийоми і виробити власну продакт-стратегію.

У книзі йдеться про те, як виявляти і правильно інтерпретувати потреби клієнтів, щоб створювати затребувані проекти. У ній ви знайдете безліч інтерв’ю з продуктовими дизайнерами, а реальні приклади завжди цікаві. Звичайно, все змінюється дуже швидко, але існують базові моменти, які залишаються незмінними. Ви зрозумієте, що значить «бути в тренді», ніж тренд відрізняється від моди і як самому задавати тренди і тенденції ринку.

 

топ книг

Як завжди бути в тренді?

Світ книг великий і цікавий. Читайте та перечитуйте. Іноді навіть посередня чи давно відома інформація народжує круті ідеї. Все залежить від вашого сприйняття саме в цей момент. Ваші висновки з прочитаного можуть бути несподіваними навіть для вас.

Не обов’язково книга стане одкровенням, оскільки ми всі доволі розумні люди з критичним мисленням, виховані на кращих зразках світової літератури. Однак для творчої людини, чий мозок знаходиться в постійному пошуку, важливі не тільки знання, а й емоції. Захват, схвалення, згода чи невдоволення можуть стати тим імпульсом, який направить думку в потрібне русло.