Back to top
продающий дизайн этикетки для вина

Дизайн етикеток націлений на продаж. Інакше він не має сенсу. Категорично? Чи справедливо? Не будемо гадати, а звернемося до фактів.

Дизайн етикетки як елемент маркетингу

Кому потрібні етикетки, які псують зовнішній вигляд продукту або справляють негативне враження? Нонкорфомізм  хороший в альтернативних видах художньої творчості. Вкладаючи кошти в виробництво та просування товару, замовник очікує отримати етикетки, які впишуться в стратегію продажу.

Багато хто обіцяє створити продавальний дизайн. Але одиниці дійсно зроблять це. Тому що дизайн, який продає – не просто красива картинка. Це естетичне втілення очікувань ринку. Те, що хочуть отримати і за що готові платити.

В умовах конкуренції однакової якості, люди купують не товар, а емоції. Дизайн формує позитивний образ, який викликає стійку асоціацію з продуктом. Дизайн етикетки створює настрій. А це дорогого коштує.

 

дизайн етикетки для вина

Дизайн етикетки: про що слід знати

Іноді дизайнер готовий на все, щоб догодити замовнику, аби отримати свій гонорар. Він безініціативний і беззаперечно погоджується з усім, що йому говорять. А якщо від нього чекають поради, пропонує найдорожче або найлегше рішення, не піклуючись про наслідки.

Інша крайність в дизайні етикетки – прагнення реалізувати свою креативність, не враховуючи побажань замовника і маркетингових реалій. Зазвичай цим грішать дизайнери-початківці, які прагнуть заявити про себе, або самовпевнені митці. І непрофесіоналізм, і ризиковані експерименти – це не про дизайн, який продає.

Продавальний дизайн етикетки заснований на професіоналізмі, узгодженості і розумінні. Він комерційно вигідний і привабливий. Завдяки такому дизайну етикетка перетворюється з інформаційної наклейки на ефективний засіб продажу товару.

 

замовить дизайн етикетки для вини

Створення продавального дизайну етикетки

Дизайн, що продає – це вищий пілотаж. Тут немає компромісів. Тут істина може народжуватися в спекотній суперечці, але результат завжди чудовий. Розробка продавального дизайну етикетки – це чітка взаємодія замовника та виконавця. Це найкраще, що може трапитися з вашою етикеткою.

Ми знаємо, про що говоримо. Тому що ми створюємо дизайн, що продає. Дизайн, який наповнює етикетки життям і перетворює їх в частку успіху бренду. І це підтверджується вдячністю наших клієнтів з багатьох країн. Дизайн не знає кордонів. Ми відкриті світу.

Хочете таку етикетку? Звертайтеся до нас!

Студія дизайну ТСД – розробка дизайну етикеток, створення логотипів та фірмового стилю.