Back to top
цвет года в дизайне

На колір і смак… Та все ж не зовсім так. Платон нам друг, Pantone – авторитет. Істина у тому, що в моді класика. А саме – класичний синій. Колір, зведений Інститутом Pantone на п’єдестал у 2020 році. І це значить, що палітра класичного синього визначатиме тренди дизайну в найближчі 12 місяців.

Pantone 2020

Найпопулярніший колір в світі

За яким принципом Pantone визначає колір року, залишається таємницею для широкого загалу. Відомо, що це далеко не рандомний вибір. Фахівці Інституту аналізують світові тенденції, переваги, соціальні настрої і економічні показники. І в результаті влучають точно в ціль – колір року стає загальним улюбленцем.

Колір року задає палітру дизайнерів. Він домінує на подіумах і в магазинах, в інтер’єрах і в айдентиці, в цифровому просторі і в дизайні упаковки або етикетки.

Цього року бал править класичний синій. Шляхетний, елегантний і, в той же час, на диво свіжий колір. Він уособлює спокій і впевненість – те, чого прагне сучасний світ, вступаючи в нове десятиліття.

цвет 2020 года классический синий PantoneКолір року в дизайні етикетки і упаковки

Хоча вибір кольору року від Pantone носить рекомендаційний характер, маркетологи і дизайнери розуміють, що актуальна кольорова гамма викличе інтерес і прихильність клієнтів. А це підвищить шанси покупки товару чи замовлення послуг.

Перед дизайнерами виникає непросте завдання: бути в тренді та створити унікальний продукт. Привернути увагу, сподобатися та не набити оскому. Це стимулює пошук креативних рішень, стає рушієм розвитку світового дизайну в цілому.

Зі своїм завданням дизайнери справляються досить успішно. Колір року присутній в дизайні етикетки і упаковки, і, разом з тим, полиці магазинів не виглядають одноманітними.

этикетка для вина синий цвет

У 2020 році класичний синій буде присутній в дизайні упаковки або етикетки як в чистому вигляді, так і в поєднаннях з іншими кольорами. Використання різних матеріалів, фактур, поліграфічних ефектів розширює можливості створення сучасного дизайну етикетки і упаковки.

Хочете креативну етикетку? Пишіть нам!

Студія дизайну ТСД – створення дизайну етикетки, упаковки і розробка фірмового стилю.