Back to top
этикетка на бутылку

Дизайн винної етикетки може багато про що сказати справжньому поціновувачу. Оформлення пляшки вина підкреслює неповторність, розкриває суть і виховує смак, так само як і дегустація напою.

Яким має бути дизайн етикеток для вина

Етикетки на пляшки для вина є в першу чергу засобами маркування. Тому дизайн етикетки повинен бути інформативним і включати:

  • назву вина;
  • основні відомості про походження, виробника;
  • інші актуальні дані.

Винні етикетки є важливим інструментом продажу. Красиві етикетки для вина приваблюють покупців. Таке вино добре виглядає на полицях магазину та розкуповується набагато краще.

 

дизайн етикетки для вина

 

Етикетка додає цінності вину та нерідко вирішальним чином впливає на його вибір. Багато людей недостатньо добре розбираються в спиртних напоях, а орієнтуються на зовнішній вигляд етикетки для вина, особливо, якщо хочуть купити вино в подарунок. Крім того, від етикетки залежить, наскільки презентабельною буде виглядати пляшка на столі.

Виробники хочуть купити етикетки для вина, ціна, дизайн і якість яких оптимально збалансовані. Буває, для підприємців важливо замовити наклейки на винні пляшки недорого. Вони віддають перевагу простому та зрозумілому дизайну етикетки. Невеликі фермерські господарства вважають за краще етикетки для домашнього вина купити, а не виготовляти самостійно.

Етикетка для вина – дизайн

Винороби, вклавши душу в свою продукцію, замовляють етикетки для вина, дизайн яких відповідає ексклюзивності та якості напою. В оформленні етикетки на вино включаються оригінальні елементи, що підкреслюють автентичність напою.

Наприклад, фамільний герб, підпис чи відбиток пальця власника виноробні або унікальний номер пляшки. Крім естетичної складової, такі елементи можуть бути засобом захисту від підробки.

 

етикетка на вино

 

Дизайн може містити елементи фірмового стилю, креативні знахідки, традиційні мотиви: стилізовані пейзажі, виноградні грона, лози та листя, національні орнаменти.

Щоб викликати і підтримати інтерес до продукції, використовуються неординарні дизайнерські рішення. Макет етикетки для вина узгоджується з замовником.

При створенні дизайну також враховуються такі моменти, як:

  • тип вина;
  • колір пляшки, на яку етикетка буде наклеєна;
  • доцільність застосування поліграфічних ефектів.

Тиснення золотом або сріблом, різні види лакування, конгрев підкреслюють красу дизайну, надають етикеткам на вино респектабельного вигляду.

 

дизайн етикетки на пляшку

 

Для просування нової торгової марки бажано створити етикетку для пляшки вина з урахуванням специфіки ринку та цільової аудиторії.

Вподобання споживачів досить різноманітні та залежать від менталітету, статі, віку та багатьох інших факторів. У когось більшу довіру викликають класичні етикетки на винні пляшки, а когось приваблюють прикольні етикетки для вина.

Етикетки для вина – ціна (Київ)

На нашому сайті ви можете розрахувати вартість послуг і замовити

Ознайомитися з прикладами наших робіт можна на сторінці Портфоліо.

Студія дизайну ТСД (Київ, Україна).