Back to top
, Компанія ТСД – учасник престижного міжнародного конкурсу WorldStar 2019

Згадуючи чудові події 2019 року, хочеться відзначити участь компанії ТСД в міжнародному конкурсі упаковки WorldStar.

Конкурс WorldStar проводиться з 1970 року і є однією з головних подій Всесвітньої пакувальної організації (WPO). Його масштаби вражають. Так, в цьому році на конкурс було заявлено понад 200 проектів з 27 країн.

Демонструючи постійне вдосконалення дизайну і технологій, WorldStar задає міжнародний стандарт якості, який стає орієнтиром для виробників упаковки і етикетки.

Участь в WorldStars є дуже почесною, оскільки допускаються кращі з кращих – проекти, які отримали визнання в загальнонаціональному чи регіональному конкурсі.

У 2019 на WorldStars компанія ТСД представила етикетку Chacha Gold, яка була розроблена професійним колективом дизайнерів, технологів і фахівців додрукарської підготовки компанії «Технології сучасного дизайну» та стала переможцем національного конкурсу «Українська етикетка 2019» в номінації «Самоклеящаяся етикетка».

Для нас участь в заходах такого високого рівня є стимулом постійного розвитку і вдосконалення, можливістю поділитися своїми досягненнями, ідеями, технічним досвідом і знаннями в області дизайну і виробництва етикеток.

, Компанія ТСД – учасник престижного міжнародного конкурсу WorldStar 2019