Back to top

Дизайн етикетки для алкогольної продукції – «Чача» Lionidzis Zvari

Завдання

Чача – відомий міцний грузинський напій, який відноситься до класу бренді. Даний алкогольний напій настільки важливий для Грузії, що в 2011 році влада навіть оформила патент на чачу.

Розробка дизайну етикетки для чачі є непростим дизайнерським викликом. Адже етикетка повинна поєднувати в собі автентичність, впізнаваність, а також перегукуватися з багатовіковими грузинськими традиціями.

створення дизайну етикетки чача

Розробка концепції та варіанти

Розробка дизайну етикетки чачі велася в кількох напрямках. Основою для одного з варіантів етикетки стали гірські пейзажі, які створюють стійку візуальну асоціацію з батьківщиною продукту – Грузією.

Варіанти «Чача Gold» пророблялися також в минималистичній витриманій стилістиці, орієнтованій на середній і VIP-сегмент покупців.
розробка дизайну етикетки для алкоголю чача

Результат

В результаті вийшла гарна етикетка, витримана в оригінальному автентичному дизайні. Винний папір в поєднанні з трафаретним лаком і срібною фарбою яскраво виділили величні гори Кавказу.

Ми пишаємося тим, що етикетка Chacha Gold, розроблена професійним колективом дизайнерів, технологів і фахівців додрукарської підготовки компанії «Технології сучасного дизайну» (ТСД), стала переможцем престижного конкурсу «Українська етикетка 2019» в номінації «Самоклеюча етикетка».
кращий дизайн етикетки чача голд

Теж хочете креативну етикетку? Тоді напишіть нам.