Back to top

Дизайн етикетки для алкогольної продукції – «Чача» Lionidzis Zvari

Клієнт:

Lionidzis Zvari

Країна:

Грузія

Категорія:

Етикетка для вина

Задача

Чача – відомий міцний грузинський напій, який відноситься до класу бренді. Даний алкогольний напій настільки важливий для Грузії, що в 2011 році влада навіть оформила патент на чачу.

Розробка дизайну етикетки для чачі є непростим дизайнерським викликом. Адже етикетка повинна поєднувати в собі автентичність, впізнаваність, а також перегукуватися з багатовіковими грузинськими традиціями.

Дослідження

Розробка дизайну етикетки чачі велася в кількох напрямках. Основою для одного з варіантів етикетки стали гірські пейзажі, які створюють стійку візуальну асоціацію з батьківщиною продукту – Грузією.

Варіанти «Чача Gold» пророблялися також в минималистичній витриманій стилістиці, орієнтованій на середній і VIP-сегмент покупців.

.

В результаті вийшла гарна етикетка, витримана в оригінальному автентичному дизайні. Винний папір в поєднанні з трафаретним лаком і срібною фарбою яскраво виділили величні гори Кавказу.

Ми пишаємося тим, що етикетка Chacha Gold, розроблена професійним колективом дизайнерів, технологів і фахівців додрукарської підготовки компанії «Технології сучасного дизайну» (ТСД), стала переможцем престижного конкурсу «Українська етикетка 2019» в номінації «Самоклеюча етикетка».

Ще роботи

Capretta

Mister Lemon

Дизайн этикеток для сосисок гриль

Idna

Мы працюємо - ви відпочиваєте