Back to top

Розробка етикеток для тубусів компанії LC Trade Poland

Клієнт:

LC Trade Poland

Країна:

Польща

Категорія:

Етикетка

Завдання

Створити яскравий дизайн, що буде помітним і вирізнить упаковку серед конкурентів.

Дослідження та результат

Ключовим вектором у розробці стало розуміння, що дана продукція буде розповсюджуватися на торгівельних майданчиках Європейського ринку, зокрема у Польщі. Беручись до задачі, ми чітко зрозуміли, що етикетка не має затуляти товар в тубусі. Адже прозорий тубус слугує упаковкою для кондитерських формочок як білого кольору, так і різнобарвних. Саме тому вагомими компонентами нашого дизайну стали поєднання лаконічної структури та вдалого контрасту кольорів.

Рішення кольорів спрацювало на 100%, оскільки на ринку збуту цього продукту – це національні кольори, що позитивно відбиваэться на сприйнятті споживачами.

Окрім того – це корпоративні кольори замовника й наше «кольорове бінго» – це ідеальний баланс з логотипом компанії. Що вже говорити про те, що поєднання білого й червоного – це класика, яка неодмінно притягує погляд.

Що вже говорити про те, що поєднання білого й червоного – це класика, яка неодмінно притягує погляд.

Графіка на етикетці – окреслений образ кондитерської формочки – закарбовується візуальною асоціацією в пам’яті споживача й забезпечує впізнаваність образу для бренду нашого замовника.