Back to top

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ МЕД ДЛЯ ЗСУ
етикетки і не тільки

З деокупованих районів Чернігівщини та Сумщини, ми отримали різні меди. Бджолярі рятували все що вціліло, та віддавали для воїнів ЗСУ. Спочатку від волонтерів Vira Savoliy та Mykola Savoliy ми отримали першу партію. Потім з різних куточків почалася співпраця з іншими пасічниками.

Виникла ідея не просто передати мед, а виготовити для наших захисників справжні еліксири сили, енергії та здоров’я, додавши до меду імбир, лимони, апельсини. І маркувати гарними етикетками власного дизайна, які б свідчили про якість продукта й піднімали настрій воїнам, які знаходяться на передовій. Це і наші співробітники, які ще вчора самі друкували етикетки, або виконували роботу в офісі, і всі військові, про яких піклуються наші друзі-волонтери – танкісти, сапери, розвідник наших мужніх ЗСУ.

ВИРІШИЛИ – ЗРОБИЛИ

Закупили пляшки та баночки для фасуванння з сертифікованого, харчового полімеру, щоб не розбилися при транспортуванні у фронтових умовах. І почали роботу над етикетками разом з бойовими бджолами, що надали нам неабиякої творчої енергіі.

Країна:

Україна

Рік:

2022

Категорія:

Етикетки, Етикетка для продуктів харчування, Етикетки для меду, тушонки, консервації, джемів, варення, субпродуктів

Ми вклали в дизайн всю міру любові та поваги до тих, хто захищає Українську державу. Етикетки виконані у воєнно-патріотичній стилістиці: національна палітра, піксельний фон. Дизайн етикеток доповнюють елементи, що мають емоційне спрямування: жовто-блакитне серце, текстові повідомлення з дому, написи, ніби зроблені волонтерами від руки, зображення бджілки та неймінг «Бойові бджоли». Етикетки для меду вийшли гарні, яскраві, позитивні, саме такі, як треба.

А надрукували їх на поліграфічному виробництві компанії «Грін Трейд».

Дякуємо команді вправних бджілок – співробітників компанії, які долучилися до виготовлення енергетичних сумішей та їх розфасовки.

Роботи було багато, та ми впоралися. І головне, що наші захисники мед вже отримали! Говорять + 99% до бойового настрою!

А ми – весь колектив компанії, продовжуємо підтримку волонтерських проектів. Долучайтесь, ми завжди раді співпраці.

 

Відкрийте нові можливості свого бренду. Замовляйте ексклюзивний дизайн у студії ТСД


    Ще роботи