Back to top
, Світова мода на український дизайн етикетки 

Український дизайн впевнено крокує світом. Події 2022 року підняли хвилю інтересу до всього українського. Воля українців до перемоги викликає величезну повагу, а українська символіка пов’язується  з незламністю та вільним життям. 

Говорячи про моду на український дизайн, можна виділити дві основні тенденції. 

Тенденція N1. Популярність української теми в дизайні етикетки

Український дизайн асоціюється з силою, волею до перемоги, душевністю, щирістю – якостями, притаманними українському народові. Національні кольори та мотиви, воєнна стилістика у поєднанні з світовими трендами викликають у світі живу зацікавленість і стають ковтком свіжого повітря для багатьох брендів. Це дійсно потужно, вражаюче, яскраво. 

Мода на український дизайн етикетки вже дісталася найвіддаленіших куточків планети. Так, австралійська компанія випустила джин Sunshine & Sons Pineapple Parfait Gin на честь визволення Херсона. Автором дизайну етикеток став одесит Костянтин Дес. А на виручені кошти йдуть на закупівлю металошукачів для пошуку мін у Херсоні. 

Світова мода на український дизайн етикетки

Шотландський виробник міцного алкоголю Wolfburn присвятив Україні лімітований випуск віскі Ukrainian Humanitarian Appeal та Slava Ukraini. На жовто-блакитному полі етикетки розміщено золотий тризуб та логотип бренда.

Світова мода на український дизайн етикетки

Канадський бренд Meleg Perfumes  представив парфуми Slava Ukraini («Слава Україні»). З лицьовому боку флакону зображено тризуб та напис «Слава Україні, героям слава» в англійській транслітерації, на звороті – синьо-жовтий прапор. Сам флакон – прозорий із соняшниковим фоном.З кожної пляшки 50 долл. перераховуються на користь української армії та НБУ.

Світова мода на український дизайн етикетки

Тенденція N2. Вихід українських дизайнерів на міжнародні замовлення

Другою тенденцією є залучення українських дизайнерів міжнародними компаніями. Світ відкрив для себе талант та високий рівень професіоналізму дизайнерів з України. Наші співвітчизники в більшості мають фундаментальну освіту, креативне мислення, добре розбираються в сучасних трендах. Вони у постійному пошуку, русі, саморозвитку, і тому їх роботи мають рівень, який не поступається зарубіжним конкурентам, а часто й перевершує їх. 

Світова мода на український дизайн етикетки

Мода на український дизайн етикетки це класно! 

Адже популярність українського дизайну етикетки: 

  • Формує позитивний імідж України у світі.
  • Підвищує рівень впізнаваності українського стилю.
  • Сприяє престижу українського дизайну та дизайнерів.
  • Допомагає дизайнерам-українцям розкрити свій потенціал та відкриває перед ними глобальні перспективи.
  • Виводить бренди на новий рівень.  
  • Акумулює кошти на підтримку України під час війни. 

Світова мода на український дизайн етикетки

Український дизайн етикетки задає  міжнародні тренди 

Ми знаємо про що говоримо. Адже серед наших клієнтів багато міжнародних компаній, які цінують якість та креативність українського дизайну етикетки. Ми відкриті світові і працюємо з замовниками з різних країн. 

, Світова мода на український дизайн етикетки 

Дизайн етикетки для горілки – студія дизайну ТСД

Щоб замовити дизайн етикетки, заповніть форму