Back to top

Розробка айдентики, етикетки, упаковки

Тренди дизайну 2020, Візуальні тренди 2020: графічний дизайн майбутнього

В якому напрямку рухатиметься графічний дизайн в 2020 році? Які тренди дизайну будуть розвиватися, домінувати і надихати?

Графічний дизайн відображає сучасність і орієнтований на майбутнє. І це визначає головні тенденції 2020 року.

Футуристична спрямованість, переосмислення і адаптація існуючих тем і стилів, розширення можливостей і рух вперед – графічний дизайн 2020 відкриває нові грані естетики.

Курс на ефектну типографіку

У 2020 році нерозбірливі дрібні шрифти можна сміливо вважати кошмарним пережитком минулого.

У цьому році ви зможете з легкістю здалеку прочитати тексти плакатів, рекламних оголошень, етикеток або веб- сайтів. Тенденцією року стануть сміливі і широкі накреслення, які читаються незалежно від результатів ваших тестів на гостроту зору та підійдуть абсолютно для будь-яких очей.

Увага фокусується не тільки масштабності шрифтів, а й персоніфікації зображень, незвичайним рішенням і новизні тематики.

графічний дизайн 2020

Змішування двох стилів

Комбінація ілюстрацій і фотографій. Ця тенденція, яка захопила візуальний простір і соцмережі, так пасує 2020-му року, що її просто не уникнути.

Яскраві кольорові градієнти залишаються в моді

Ця техніка дозволяє залишатися в одній колірній гамі, не перестрибуючи від початку в кінець веселки, і в той же час уникнути монотонності.

З одного боку, все більше і більше уваги приділяється неоновим і флуоресцентним відтінкам з минулої епохи. З іншого – зростає популярність витончених приглушених кольорів, наприклад, таких як Tranquil Dawn або Neo-Mint.

Поєднання незвичних кольорів з більш природними відтінками, які зустрічаються в природі – ідеальний баланс, що знаменує гармонію природи і високих технологій.

палітра tranquil dawn

Мінімалізм для чіткості та структури

У 2020 році мінімалізм необхідний. Він передбачає витончені дизайни, в яких зрозумілий основний посил. Логотипи, емблеми, інші елементи повинні бути читабельними і впізнаваними на маленьких екранах і етикетках з першого погляду.

У 2020 в моді буде об’єднання мінімалізму з асиметрією і яскравими градієнтами. Естетичність і зрозумілість – на першому місці.

Графічна анімація в 2020 набирає популярність

Ця тенденція адаптується під стандарти сучасного світу. Це те, що змушує нас реагувати, не сидіти на місці, мислити. Це те, що викликає у нас емоції.

Правильна комбінація графічної анімації і шрифту дозволяє зв’язати цікаві зображення з оригінальним повідомленням.

Це те, що створює імідж бренду. Дизайн повинен демонструвати його цінності.

Лаконічність, але сміливість

Короткі повідомлення і великий шрифт будуть, як ніколи, в центрі уваги графічних композицій 2020 року. Це необхідно для прямого переходу до суті.

Одним із трендів стає брутальний дизайн, який виштовхує користувача із зони комфорту. На тлі відполірованих композицій він діє як холодний душ, активізуючи емоції і загострюючи сприйняття.

Бунтарський дух, гра проти правил і, в той же час, своєрідна естетика, яка інтригує та привертає увагу користувачів – іноді це саме те, що потрібно для пожвавлення ринку.

Футуристичний дизайн – рішення майбутнього

Інтеграція цих елементів – однозначно вірний спосіб зацікавити клієнта, стимулювати уяву і креативність споживача.

Удосконалення технологій візуальної комунікації вимагає оперативного реагування. Як уявити графічний продукт, щоб він знайшов відгук і став популярним?

Дизайнери прагнуть максимально точно реалізувати концепції, які виникають, зробити їх інтуїтивно зрозумілими і естетичними. І в той же час, новаторські дизайнерські розробки є відправною точкою для інженерної думки.

тренди дизайну

Свіжі ідеї дизайну, поліпшені рішення і грандіозні перспективи – рік, що наступив, обіцяє бути захоплююче цікавим.

Студія дизайну ТСД – сучасні рішення для вашого бізнесу. Дизайн етикетки, упаковки, розробка логотипу та створення фірмового стилю.