Back to top
как выбрать дизайнера

Ні для кого не секрет, що дизайн – ключовий фактор в брендингу. Саме дизайн і айдентика формують перше враження про фірму і направляють товари або послуги в руки покупців.

У кожному бізнесі настає момент, коли йому потрібні послуги дизайнера. Наприклад, щоб розробити фірмовий стиль, логотип, створити банер, імідж для соцмереж або реклами, дизайн етикетки, упаковки для продукції, що випускається.

Іноді підприємці або керівники компаній вважають, що можуть обійтися власними ресурсами і заощадити на дизайні. Що ж, такий підхід має право на існування. Але займатися дизайном непрофесіоналові, це все одно, що шити самому собі взуття або збирати вручну смартфон.

В умовах конкуренції професійний, трендовий, розумний дизайн є обов’язковим. Співпраця з дизайнерським агентством з самого початку може допомогти брендам просунутися вперед. Як вибрати дизайн-студію, щоб отримати бажаний результат?

 

Студія дизайну: как подібрати компанію
 

Порада 1. Продумайте, що ви хочете

Чим більш конкретна мета, тим краще. Постановка питання «хочу, щоб було красиво» є в корені невірною. У всіх своє бачення краси. Тому важливо мати хоча б приблизне уявлення про те, що потрібно, і рухатися в цьому напрямку.

Тому першим кроком до вибору підходящого дизайн-партнера для вашого бренду є пошук агентств, які довели свою здатність виконувати завдання, подібні вашому. Шукайте студії дизайну, близькі вам по духу.

Замислившись про те, як вибрати дизайнера, вивчіть пропозиції в інтернеті, розгляньте портфоліо, почитайте відгуки. Вас можуть вразити реалізовані проекти або ж викликати довіру творчий потенціал і відповідальність.

Порада 2. Прагніть до більшого

Шукайте студію дизайну, яка виведе ваш бізнес на вищий щабель. Це суть творчого завдання. Тому вибирайте компанію, яка зможе вас здивувати, запропонувати ідеї, про які ви раніше не думали і, в кінцевому підсумку, підштовхнути ваш бренд до нових рівнів успіху.

Думайте про перспективи. Дуже добре, якщо агентство працює через брендинг, розуміє особливості вашого сегмента ринку і не боїться експериментів на благо вашій компанії. Клієнт завжди правий, звичайно. Але, з огляду на ваші побажання, хороший дизайнер оформить їх в правильному руслі. Адже в тенденціях дизайну він розбирається краще.

 

 Як вибрати дизайн-студію
 

Порада 3. Співпрацюйте напряму

Дізнайтеся, чи є компанія безпосереднім виконавцем зі своїм штатом дизайнерів або це агентство-посередник. В останньому випадку вам можуть запропонувати на вибір кілька проектів для вирішення вашого завдання, які нерідко конкурують один з одним. Навіть якщо ці проекти будуть мегаталановитими, ​​такий вибір лише заплутає вас, і не факт, що ви отримаєте оптимальний варіант.

Вибирайте студію дизайну, яка може взяти на себе відповідальність і працюватиме в тісній співпраці з вами, щоб за допомогою дизайну найкращим чином представити ваші цінності і презентувати ваш бренд.

Студія дизайну: як підібрати компанію?

При пошуку відповідного дизайнерського агентства пам’ятайте перш за все: будь-яке гарне агентство повинно відчуватися як продовження вашої команди. Почуття довіри і неупередженості важливі з обох сторін, і для цього вам потрібно розглядати роботу з дизайн-студією як початок довгострокового партнерства, яке стає частиною вашого бренду.

Компанія ТСД стане вашим надійним партнером у створенні іміджу бренду. Студія дизайну ТСД – це високий професіоналізм, гостре чуття на тренди і вміння знаходити точні рішення, відповідальне і доброзичливе ставлення до замовників. Оформити заявку на дизайн ви можете, написавши нам на пошту або зателефонувавши нам за номерами, вказаними в розділі Контакти.