Back to top
, Кращий український дизайн: ТОП-3 етикеток для вина

Завдяки праці виноградарів і майстерності виноробів сповнені енергії сонця виноградні ягоди перетворюються на прекрасне вино. Як гідно презентувати його на ринку? Звичайно, за допомогою етикетки для вина. Саме дизайн етикетки на пляшку формує перше уявлення про вино.

Український дизайн задає тренди. Нам є чим пишатися. Дизайн етикеток для вина, створений фахівцями компанії ТСД, став еталоном стилю і якості. Наші роботи отримують високу оцінку авторитетних експертів, вітчизняних і зарубіжних виробників та визнання споживачів.

, Кращий український дизайн: ТОП-3 етикеток для вина

1. Дизайн етикетки для вина Saperavi Reserve Qvevri

Одним з топових проектів студії ТСД можна назвати дизайн етикетки для вина Saperavi Reserve Qvevri. Ця робота перемогла на Всеукраїнському конкурсі «Українська етикетка – 2020». Витончена, незвичайна, підкреслено мінімалістична і, в той же час, дуже респектабельна етикетка підкорює з першого погляду.

Дизайн винної етикетки розроблений з урахуванням поліграфічної обробки. Гаряче тиснення фольгою і трафаретний лак, акцентуючи увагу на змістовних елементах зображення – посудині квеврі, назві вина і торгової марки, надають етикетці надзвичайно виразний і ефектний зовнішній вигляд. Дізнайтесь більше

 

розробка дизайну

2. Дизайн етикетки для чачі Chacha Gold

Етикетка для чачі Chacha Gold від студії дизайну ТСД була визнана кращою самоклейною етикеткою 2019 року. Ця етикетка для міцного грузинського напою відрізняється лаконічним дизайном і оригінальною формою, яка перегукується з обрисами гір.

Етикетка виконана в світлих тонах і виглядає дорого та сучасно. Написи ретельно підібраними шрифтами несуть не лише інформаційне, а й художнє навантаження. Трафаретне лакування і тиснення фольгою підкреслюють елегантну красу дизайну. Дізнайтесь більше. 

 

Бренд, дизайн студія

 

3. Дизайн серії етикеток для вина GRW

Легкість і життєрадісність в поєднанні зі стилістичної вивіреністю стали особливістю дизайну цих етикеток. Яскравий птах на білому тлі етикетки перетворився на символ лінійки вин GRW.

Свіжий і барвистий дизайн етикетки ідеально поєднується як зі світлим, так і з темним пляшковим склом. Вино з такою етикеткою прекрасно виглядає і на вітрині, і на столі, і на фото. Дізнайтесь більше. 

Це лише мала частина проектів, реалізованих студією дизайну ТСД. Ознайомитися з прикладами наших робіт ви можете на сторінці Портфоліо. Запрошуємо до співробітництва. Будемо раді розробити дизайн етикетки для вина, горілки, коньяку, бренді для вашої компанії.