Back to top

Розробка айдентики, етикетки, упаковки

дизайнер работа проект

Політ фантазії і творчість. Багато хто уявляє професію дизайнера тільки так. Але є й інша сторона. Адже графічний дизайн – це робота на результат в стислі терміни.

Як талановитій людині не застрягти в щоденній рутині? Що допоможе дизайнеру повною мірою використовувати свій потенціал і отримувати радість від своєї праці?

Як дизайнеру працювати швидко, якісно і з задоволенням?

Рутинна робота є частиною професії. Маючи справу з безліччю проектів, дизайнер часом займається діяльністю, далекою від творчості. Адже створення дизайну нерідко пов’язане з вирішенням однотипних завдань і численними правками.

Іноді реалії повсякденної роботи дизайнера можуть викликати відчуття спустошеності, нудьги і розчарування. І навіть людині з суперсильною волею буває нелегко це подолати. Ми хочемо запропонувати кілька порад, які допоможуть впоратися з такою ситуацією.

Відкрийте нове в графічному дизайні

Якщо ви відчуваєте, що починаєте втрачати інтерес до роботи, навчитеся чогось нового. Це універсальний метод, який і в дизайні діє безвідмовно.

Прочитайте хорошу книгу, послухайте лекцію, перегляньте відеокурс, пориньте в свою професію трохи глибше. Вивчіть суміжні напрямки графічного дизайну, маркетингу або психології.

Корисна інформація, пошук відповідей на запитання, та й проста цікавість стануть тим імпульсом, який допоможе зрушити з місця в вірному напрямку.

графический дизайн

Новий дизайн упаковки для чіпсів

Графічний дизайн: робота над проектом

Ставтеся до кожного дизайнерського проекту як до виклику. Навіть якщо ви на даному етапі займаєтеся монотонною та нецікавою роботою, це надасть їй сенс.

Ви під іншим кутом поглянете на щоденні обов’язки і виявите резерви, яких раніше не помічали.
Шукайте краще рішення, оптимізуйте процеси, пробуйте інші варіанти. Пам’ятайте, що в графічному дизайні завжди є простір для зростання.

Дизайнер – життєве кредо

А тепер кілька слів про те, що на перший погляд не має відношення до графічного дизайну.

“У здоровому тілі здоровий дух”. І це дійсно так. Робочий настрій дуже сильно залежить від самопочуття. Ослаблений організм вам не союзник. Втома – ворог продуктивності.

Не виснажуйте себе систематичними цейтнотами. Приведіть у порядок свій режим, рівномірно розподіляйте робоче навантаження. Не забувайте про якісне харчування, фізичну активність та відпочинок.

Уявіть, що здоров’я є професійним інструментом. Дбайте про нього і завжди підтримуйте в робочому стані.
Адже ваш спосіб життя – це, по суті, ваш фірмовий стиль. Станьте дизайнерами власної долі і створіть свій кращий проект!

дизайн этикетки спорт

Дизайн етикетки для дієтичної добавки

Графічний дизайн відкриває величезні перспективи. І якщо ви відчуваєте що це – ваше покликання, мобілізуйте свої можливості, розправляйте крила і налаштовуйтесь на роботу.

Гарного вам дня і натхнення!

Студія дизайну ТСД