Back to top

Розробка айдентики, етикетки, упаковки

ТСД, Компанія ТСД – учасник ХІІ міжнародної виставки WinexpoGeorgia

Дорогі друзі!

Чекаємо вас на ХII міжнародній виставці Winexpo Georgia, яка відбудеться 13-15 червня 2019 року в м. Тбілісі (Грузія).

Всесвітній форум Winexpo Georgia щорічно об’єднує професіоналів в сфері виноробства, виробництва упаковки та етикетки для вина, а також послуг, пов’язаних з виготовленням спиртних напоїв. Участь в Winexpo Georgia є унікальною нагодою для демонстрації досягнень, знайомства з новинками, ділового спілкування і розвитку бізнес-партнерства.

Winexpo Georgia – це понад 100 експозиційних стендів, 617 кв. м. виставкових площ і тисячі відвідувачів. Серед учасників і гостей виставки – представники Грузії, України, Італії, Франції, Німеччини та інших країн.

Компанія ТСД традиційно бере участь в Winexpo Georgia, презентуючи свої кращі роботи в галузі дизайну винних етикеток і упаковки, а також брендування і розробки фірмового стилю. На нашому стенді ви зможете побачити новинки в області поліграфії – нові ефекти, цікаві рішення з друку, постпечатної підготовки, використання різних комбінацій матеріалів. І в цьому році ми раді представити вам упаковку і етикетки для вина і спиртних напоїв, створені фахівцями дизайн-студії ТСД, а так само обговорити нові проекти і перспективи взаємовигідної співпраці.

До зустрічі на Winexpo Georgia!

выставка winexpo georgia