Back to top

Розробка айдентики, етикетки, упаковки

Як створити дизайн упаковки або етикетки – унікальний, яскравий, що виділяє товар серед конкурентної продукції? Чи є універсальний рецепт успіху?

Сучасний покупець, потрапивши в нескінченний потік реклами, випливає з нього сильним, загартованим і морально стійким. Він поблажливо сприймає маркетингові хитрощі, і здивувати його дизайном упаковки або етикетки вкрай складно. І, тим не менш, це трапляється. Абсолютно несподівано геній дизайну створює таку упаковку або етикетку, яка привертає увагу з першого погляду. А колеги по цеху і конкуренти починають шалено розгадувати секрет цього неймовірного попадання в яблучко.

разработка дизайна этикетки

Модний дизайн упаковки та етикетки – мінімалістично та свіжо

Серед зразків дизайну, які привертають увагу, вигідно виділяються упаковки та етикетки, виконані в стилі мінімалізму. Вони лаконічні та виразні. Такий дизайн чіпляє влучним словом, яскравим кольором, чіткою графікою та легкістю. Увагу покупця може привернути:

  • оригінальна ідея;
  • дотепний слоган;
  • блокова типографіка;
  • гра контрастів;
  • акцент на інтуїтивному сприйнятті.

Кожен елемент дизайну упаковки та етикетки продуманий до дрібниць, а їх композиція вивірена та досконала

кращий графічний дизайн

Як створити дизайн упаковки або етикетки, який стовідсотково приверне увагу?

Бити точно в ціль. Вивчити цільову аудиторію. Спробувати зрозуміти, що її зацікавить, а що залишиться без уваги.

Відкинути кліше, копати глибше. Наприклад, не всі літні люди люблять класику. Багато хто оцінить символічний і бунтарський дизайн, який поверне їх у роки юності.

Ризикувати з розумом. Дизайн етикетки і упаковки – це бізнес. А комерція, як не крути, заснована на точному розрахунку. Маркетингові дослідження, теорії та кращі зразки вдалих дизайнів – в допомогу.

Розправити крила. Чи не заганяти себе в рамки стандартів. У роботі над дизайном упаковки або етикетки грати з кольором, формою, розміром і шрифтами. Дихати творчістю, надихатися і створювати.

Використовувати всі ресурси. Чуття, талант, професіоналізм, гнучкість, досвід – потужні джерела дизайнерських ідей і їх якісного втілення.

дизайн Київ

Замовити дизайн упаковки або етикетки в Києві

Щоб замовити дизайн упаковки або етикетки в Києві, зверніться в брендингове агентство ТСД.

Наші фахівці – справжні аси дизайну. Вони готові розробити дизайн упаковки та етикетки для вашого товару, який обов’язково приверне увагу покупців.

А це означає, що продукція в упаковці з нашим дизайном стане хітом продажів!