Back to top

Розробка дизайну етикетки і упаковки для чаю в умовах насиченості ринку чайної продукцією – завдання складне і цікаве. Чай українці люблять і п’ють з величезним задоволенням. Близько 70% наших співвітчизників хоча б раз на місяць відправляються за ним в магазин. Чай входить до споживчого кошика, а щорічні продажі чаю в Україні перевищують 20 тонн.

Традиційно українці віддають перевагу чорному і зеленому чаю. Користуються популярністю трав’яні суміші. І якщо раніше чай купували в залежності від власних смаків, ціни та якості, то тепер на вибір покупця вирішальний вплив мають реклама і зовнішній вигляд упаковки. Тому дуже важливо створити дизайн чайної упаковки або етикетки максимально привабливий і такий, який продає.

Особливості дизайну етикетки і упаковки чаю

Розробка дизайну упаковки для чаю починається з визначення цінового сегмента товару та його цільової аудиторії.  Крім того, слід враховувати функціональну специфіку чайної пачки, яка призначена для захисту від вологи, пилу, сонячних променів, сильних запахів.  Вона повинна легко відкриватися і надійно закриватися.

Для виготовлення чайної упаковки використовуються різні матеріали: картон, метал, дерево, полімерна плівка, целофан.  Чай на вагу фасується в пакети з щільного паперу.  На упаковку може прикріплятися самоклеюча етикетка або наклейка.  Спосіб кріплення і матеріал упаковки, звичайно ж, враховуються в роботі над оформленням.

графічний дизайн

Типові елементи дизайну упаковки і етикетки для чаю

До найбільш поширених елементів дизайну чаю можна віднести:

  • використання коричневого і зеленого кольору;
  • тематичні зображення: чайне листя, плантації, чашки і т.д .;
  • великий шрифт.

Таке оформлення дозволяє з першого погляду ідентифікувати товар: покупець відразу розуміє, що перед ним на полиці пачка чаю, а не коробка цукерок, наприклад.

Розробка дизайну чайної упаковки і етикетки повинна ґрунтуватися на маркетингової стратегії. Чи буде це підкреслено класичний дизайн, що викликає абсолютну довіру покупців? Або вам потрібен вибух суперкреатива, який моментально привертає до себе увагу? У будь-якому випадку дизайн упаковки і етикетки для чаю повинен викликати активний інтерес споживача і мотивувати його зробити покупку.

Розробка дизайну етикетки для чаю в Україні

Що краще: свіжі дизайнерські ідеї, відхід від штампів або використання в дизайні упаковки прийомів, які на практиці довели свою ефективність? Відповідь на це питання можуть дати тільки професіонали. Замовити дизайн етикетки і упаковки для чаю в Україні ви можете, звернувшись в компанію ТСД. Результатом вашої співпраці з брендинговим агентством ТСД стане ідеальна упаковка або етикетка з дизайном який дійсно продає.

дизайн упаковки чаю