Back to top

Розробка айдентики, етикетки, упаковки

Реклама

Інтернет-реклама – це найбільш швидко розвиваюча на сьогоднішній день сфера бізнесу, а також ідеальний майданчик для торгівлі та розміщення реклами. Реклама в Інтернеті – дуже ефективний засіб для збільшення кількості потенційних клієнтів вашого бізнесу, і, відповідно, – зростання доходів.

Особливістю Інтернет-реклами є її надзвичайна гнучкість і адаптованість під цільову аудиторію, а також досить зручний збір статистики. Ще однією перевагою Інтернет-реклами є можливість оперативної зміни дизайну, що досить складно у випадку з поліграфією та іншими видами традиційної реклами.

Також в Інтернет-рекламі дуже варіюються сфери застосування дизайнерських рішень. Наприклад, дизайн стане в нагоді вам не тільки для оформлення сайту або ж контекстної реклами в Google, але також і для створення продає поштової розсилки, художнього оформлення інформаційних веб-сторінок, банерів, акційних листівок і так далі. З розвитком соціальних мереж дизайнерів почали все більше залучати до оригінального оформлення груп і пабліків компаній.

У фокусі уваги дизайнерів, що працюють в сфері веб-реклами, виявилися такі властиві традиційній рекламі елементи, як зручність використання графічних елементів, функціональність і оптимізація під повільну швидкість завантаження.

Останнім часом дизайнерам Інтернет-реклами доводиться враховувати ще й такий показник, як можливість адаптивності – тобто зручності використання банера, сайту й інших графічних елементів на мобільних телефонах і планшетах.

Нові можливості для графічної реклами пропонує YouTube – порівняно з минулим роком кількість реклами тут збільшилася на 60%. Щодо реклами на Youtube, то діють загальні правила для Інтернет-реклами, в тому числі вимоги до мінімалізму й адаптивності.

Майбутнє дизайну Інтернет-реклами виходить за рамки традиційного сприйняття, в сферу доповненої реальності, VR-відео з оглядом в 360 градусів, інфографіку та інші графічні рішення. Прогрес не стоїть на місці, пропонуючи все нові варіанти Інтернет-реклами та її оформлення.