Back to top

Дизайн етикеток для сосисок та сардельок ТМ «Калина»

Є речі, які варто обирати. За їх якість, за ту енергію, яку вклали в них виробники. Найкраще смакує те, до чого лежить душа. В розмаїтті, яке нас оточує, дуже легко розгубитися. Та, на щастя, є орієнтири, які допомагають прийняти вірне рішення. І етикетка – один з найголовніших.

Дизайн етикетки може сказати про продукт багато. Дуже помітно, коли намагаються продати товар, не поважаючи покупця. Але якщо в кожній деталі дизайну відчувається гідне ставлення, турбота та відповідальність за вибір, який пропонують зробити, цінність бренду в свідомості покупця значно зростає.

Клієнт:

Фермерське господарство «Калина»

Про клієнта:

Вирощування, виробництво, переробка і реалізація сільськогосподарської продукції.
Має власний ковбасний цех і продуктові магазини.

Країна:

Україна

Рік:

2021

Категорія:

Етикетки, Самоклеючі етикетки, Продуктові етикетки, Етикетки для ковбаси

Завдання

Створення дизайну серії етикеток для сосисок та сардельок ТМ «Калина».

Запит клієнта

Необхідно розробити конкурентоспроможні етикетки для ковбасних виробів ТМ «Калина», які гідно представлятимуть продукцію споживачеві. Етикетки повинні виглядати привабливо і викликати довіру покупців.

Тенденції дизайну

У дизайні етикетки для ковбаси, сосисок та сардельок можна виділити кілька актуальних напрямів. Строгий і стриманий дизайн асоціюється зі стандартами якості; розкішно оформлені етикетки підкреслюють преміальність продукції; авангардний стиль заявляє про відкритість до інновацій; елементи національного колориту презентують особливості локального виробництва або автентичність рецептури. Дизайн може бути доповнений поліграфічними ефектами, що підсилюють візуальну і тактильну привабливість етикеток.

Ідея

Ми прагнули створити дизайн, який виглядав би сучасно, створював сприятливе враження та максимально точно характеризував торгову марку.

Було вирішено зосередити увагу на лаконічному художньому оздобленні, використавши трендовий чорний колір фону і графічну ілюстрацію із зображенням м’ясних делікатесів. Індивідуальність бренду, його надійність було підкреслено такими елементами як логотип та рік створення компанії, яка успішно працює на ринку вже більше 40 років.

Така стилістика дозволила створити унікальні етикетки для сосисок, сардельок та природним чином об’єднати їх в одну серію.

Результат

Ми повністю впоралися із завданням. Розроблений фахівцями компанії ТСД дизайн етикеток для ковбасних виробів ТМ «Калина» виправдав всі очікування замовника.

Будьте сучасними, пропонуйте найкраще. Замовляйте дизайн в студії дизайну ТСД!






    Ще роботи