Back to top

Дизайн винних етикеток Gevelli Saperavi

Клієнт:

Lionidzis Zvari

Країна:

Грузія

Категорія:

Етикетка для вина

Задача

Розробка універсальних етикеток для вина, що експортується в країни Європи і Азії. Обов’язковою умовою було включення в загальну композицію етикетки фамільного герба, а також текстового блоку-легенди.

Дослідження

Оскільки продукція замовника орієнтована на клієнта середнього рівня достатку та вище і повинна підкреслювати солідність і положення в преміум-сегменті, то дизайнерами ТСД було вирішено застосувати різні ефекти для окремих елементів етикетки. Це і об’ємний лак, і тиснення, поєднання золотистих компонентів на темному тлі … Попередньо були вивчені вже наявні на ринку суворі, класичні зразки, які витримані в серйозному, навіть консервативному дусі.

В результаті вийшла серія етикеток, досить лаконічних і в той же час таких, що одразу запамятовуються. На лицьовій етикетці ми бачимо поєднання різних шрифтових рішень, що в сукупності створює цілісну картину, легко помітну на полицях супермаркетів.

Музика золота на чорному тлі, поезія опуклих об’ємних елементів на матовій поверхні – все це гармонійно доповнює образ елітного напою, який задовольнить запити навіть найвибагливіших гурманів.

Ще роботи

Capretta

Mister Lemon

Дизайн этикеток для сосисок гриль

Idna

Ми працюємо - ви відпочиваєте