Back to top

Дизайн винних етикеток Gevelli Saperavi

Завдання

Розробка універсальних етикеток для вина, що експортується в країни Європи і Азії. Обов’язковою умовою було включення в загальну композицію етикетки фамільного герба, а також текстового блоку-легенди.

 грузинське вино етикетки

Дослідження

Така як продукція замовника орієнтована на клієнта середнього рівня достатку і вище, і повинна підкреслювати солідність і положення в преміум-сегменті, то дизайнерами «ТСД» було вирішено застосувати різні ефекти для окремих елементів етикетки. Це і об’ємний лак, і тиснення, поєднання золотистих компонентів на темному тлі… Попередньо були вивчені вже наявні на ринку стримані, класичні зразки, які витримані в серйозному, навіть консервативному дусі.

разработка дизайна этикетки для вина Gevelli Saperavi

Результат

В результаті вийшла гарна і в той же час досить лаконічна етикетка. На лицьовій етикетці ми бачимо поєднання різних шрифтових рішень, які в сукупності створює цілісну картину, легко помітну на полицях супермаркетів.

Музика золота на чорному тлі, поезія опуклих об’ємних елементів на матової поверхні – все це гармонійно доповнює образ елітного напою, який задовольнить запити навіть найвибагливіших гурманів.

дизайн этикетки вина Gevelli Saperavi

Також була розроблена оригінальна етикетка для вина SAPERAVI RESERVE QVEVRI з використанням поліграфічних ефектів.

дизайн етикетки вина saperavi qvevri

разрщбка дизайну винної етикетки saperavi qvevri

Теж хочете креативну етикетку? Тоді напишіть нам.