Розробка етикетки для бренду FOODMAX

Задача

Розробка впізнаваної етикетки для компанії «Фудмакс», яка б вигідно вирізнялася на ринку української м’ясної продукції і сприяла підвищенню продажів.

Дослідження і варіанти

Впізнаваність – одна з головних характеристик успішного бренду. Тому при розробці нової етикетки для компанії «Фудмакс» в основу був покладений саме цей критерій. Яскравий і стильний дизайн повинен був би неодмінно залишитися в пам’яті споживача, і в той же час гармонійно і природно вливатися в образ бренду.

Комплексний підхід до задачі можна побачити в створенні дизайну як логотипу, так і етикетки Foodmax, виконаному фахівцями компанії «ТСД». Бренд абсолютно новий, ще невідомий масовому споживачеві, тому, як то кажуть, «зачепитися» не було за що – позиціонування необхідно було створювати з нуля. Це було дуже непросто, але з іншого боку, народження нового бренду – завжди цікавий виклик для наших креативників, який розкриває нові грані творчої фантазії.

створення дизайну етикетки для ковбаси foodmax

Результат

Логотип для компанії Foodmax вийшов оригінальним і незабутнім. Майстерно виконане шрифтовое рішення з використанням простих геометричних форм стало родзинкою загальної композиції. Саме воно задало своєрідний, неповторний тон для всієї подальшої розробки стилістики Foodmax.

Щоб етикетка вийшла такою, що запам’ятовується, в «ТСД» було вирішено відмовитися від вже звичних оку споживача ефектів (золото, бронза), а також стандартних колірних комбінацій. Центром загальної концепції стала простота, натуральність і зрозумілість. Для цього був застосований простий брусковий шрифт в поєднанні з соковитими, але в той же час мінімалістичним ілюстраціями. Загальний тон етикетки витриманий в сучасному європейському стилі.

розробка дизайну етикетки для ковбаси foodmax

Етикетка для бренду Foodmax виконана в двох варіантах. Етикетка нижнього цінового сегмента максимально лаконічна, оформлена на білому тлі, що символізує простоту і в той же час натуральність продукції. Верхній ціновий сегмент оформлений в широкій палітрі кольорів, якій підкреслюється різноманітність спецій і приправ в продукті, а також його склад.

Таку етикетку не пропустить жоден потенційний покупець і обов’язково захоче дізнатися, а що ж це за такий цікавий продукт.

створення дизайну етикетки для сосисок foodmax бренд

Теж хочете креативну етикетку? Тоді напишіть нам.

ПОДІЛИТИСЬ: