Back to top
Предметное фото для рекламы

Сьогодні кожен вміє фотографувати, але не кожному дано бути справжнім фотографом. Мистецтво фотографії – це відточена майстерність, особливий погляд на навколишній світ і безумовний талант.

Рекламна фотографія – окрема, дуже комерціалізована сфера, в якій помилки і брак професіоналізму можуть обернутися значними фінансовими втратами. А вдала і якісна робота приносить надочікуваний результат.

предметна фотосесія замовити київ україна

Головні тенденції фуд-фотографії

Гарно, аж хочеться з’їсти – фраза, яка в фуд-фотографії набуває буквального значення. Завдання фотографа – показати продукти або страви таким чином, щоб при погляді на фотографію апетит приходив сам собою. Однотипні фотографії приїдаються так само, як звична їжа. Тому доводиться придумувати нові способи візуального впливу на смакові рецептори цільової аудиторії.

Ракурс, композиція, колір і світло – зрозумілі та прості істини насправді зберігають безліч секретів, нюансів і тонкощів. Те, що безпомилково вистрілювало в минулому, сьогодні вже не годиться. Змінюються смаки, міняються реалії життя.

Наприклад, обрізаний кадр, в який не потрапляє частина об’єкта, за класичними канонами вважається неприйнятним. Але саме він допомагає максимально сфокусувати увагу на певній деталі зображення. Суворі композиції, збудовані за законами перспективи, звичайно, хороші, проте продуманий дисонанс вносить свіжість і стає ковтком свіжого повітря в умовах надлишку стандартних правильних рішень.

фуд фото україна тсд

Нові підходи до подачі візуальної інформації

Незвичайний ракурс – поняття досить розпливчасте, і тут важливо в гонитві за оригінальністю не упустити основну думку, заради якої робиться фотографія. В цьому році намітилися виразні тенденції ловити кадр, наближаючи і розтягуючи зображення по горизонталі, діагоналі, змушуючи погляд якомога довше прямувати за об’єктом. 

Зйомка, що гіперболізує окремі елементи, розстановка акцентів за допомогою маніпулювання різкістю – все це цікаво і дає широкі можливості для маневрів.

З приводу колірних рішень і світлотіней. Є два полюси – навмисна яскравість і підкреслена природність. Мода на плівку зробила свою справу, і аудиторія стала більш вимогливо ставитися до якості цифрових фотографій. Повальне захоплення фільтрами, грою з розміром зерна та обробкою фото в масовій аматорській фотографії призвело до певної рекламної сліпоти.

фото вина тренд

Замовити предметну фотозйомку (Київ, Україна)

Фотографія може бути підкреслено статичною. Фотографія може розповідати історію. Фотографія може бути будь-якою, але тільки не нудною. Здавалося б, нічого нового придумати вже не можна, та раптом з’являються фотографії, які чіпляють погляд, викликаючи подив і захоплення.

Прагніть до ідеалів професії і не пропускайте нового. Слідкуйте за трендами, але не втрачайте свій стиль. Розвивайтеся, вбирайте красу та передавайте її в своїх прекрасних роботах. Життя нескінченно різноманітне, нехай ваші фотографії стануть його новим виміром.