Back to top
Крафтовый эффект

Чим привабити покупця? Чому крафт такий популярний? Що таке крафтовий дизайн? Де і як замовити дизайн етикетки в крафтовому стилі – дізнайтеся більше.

Дизайн, який продає: етикетки в стилі крафт

Крафтовий стиль – природний, невибагливий і такий душевний. Він випромінює тепло та сердечність – те, чого так не вистачає людям в стрімкому ритмі сучасного світу. В умовах перенасиченості ринку товарами масового виробництва крафтова продукція привертає увагу своєю ексклюзивністю, якістю, підкреслено натуральним зовнішнім виглядом.

Крафт-етикетки як двигун торгівлі

Відповідно до маркетингових досліджень позиціонування товару як крафтового сприяє підвищенню споживчого інтересу та довіри. Крафтова етикетка або упаковка асоціюється з унікальним, екологічно безпечним товаром, виробленим майстром за особливою, одному йому відомою технологією.

Опитування показують – серед продукції однієї товарної категорії і вартості більше половини респондентів віддадуть перевагу крафтовому товару. Статистичні дані свідчать, що 85% споживачів довіряють крафтовим товарам, а 68% хоча б один раз купували крафтову продукцію.

Для когось крафт – це відображення життєвої філософії свідомого споживання. Для когось – екзотика та спроба вийти за рамки пресингу новаторських технологій. Люди купують товари, марковані крафтовими етикетками, щоб спробувати щось нове та незвичайне або бажаючи зробити оригінальний подарунок. У будь-якому випадку крафтовий стиль сьогодні на піку популярності.

 Дизайн с крафтовим ефектом

Особливості дизайну етикеток в крафтовому стилі

В основі крафтового дизайну лежить handmade концепція. Використовується палітра крафтового паперу і природних відтінків – коричневі, бежеві, сірі, зеленуваті тони. Дизайн крафт етикетки прийнято доповнювати графікою в стилі ретро, ​​стімпанк, готика або романтизм. Часто робиться акцент на каліграфії.

Крафтові етикетки і упаковка впізнавані самі по собі. Вони викликають стійкі асоціації зі свіжістю, натуральністю та екологічністю. Тому на них не варто писати банальні фрази на кшталт «100% користі». Набагато краще зробити акцент на специфіці виробництва, наприклад, вказавши на етикетці оливкового масла «перший віджим».

А якщо візуальну естетичність дизайну доповнити тактильними ефектами, надавши етикетці текстуру крафтового паперу – ви влучите точно в ціль. Це можна зробити двома способами – друкувати етикетки на натуральному крафті, що досить дорого, або досягти результату завдяки поліграфічним ефектам.

етикетка в крафтовому стилі

Дизайн етикетки з крафтовим ефектом: ціна

Імітація ефекту крафтового паперу дозволяє знизити вартість виробництва етикеток в кілька разів, забезпечивши характерний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні властивості. Більш докладно про друк етикеток з крафтовим ефектом ви можете дізнатися тут.

Самоклейні етикетки з ефектом крафтового паперу – ідеальне рішення для багатьох категорій товарів: пива, вина, коньяку та інших алкогольних напоїв, крафтової кави і чаю, фермерських та органічних продуктів, косметики і мила ручної роботи, сувенірної продукції.

Крафтове оформлення етикетки, виконане зі смаком і відчуттям стилю, підкреслить унікальність продукції, підвищить її привабливість в очах споживачів.

Студія дизайну ТСД (Київ, Україна) пропонує послуги зі створення дизайну етикетки або упаковки в крафтовому стилі.

Замовити дизайн ви можете, зателефонувавши нам, написавши на е-mail, вказаний в контактній інформації, або заповнивши електронну заявку на сайті.