Back to top
брендинг и оригинальный дизайн

Вдалий брендинг і створення гарного фірмового стилю – ваша найкраща інвестиція в майбутнє. Оригінальна та нетривіальна айдентика працює навіть тоді, коли ви відпочиваєте. Вона привертає увагу людей, нагадує про вас і мотивує споживачів приймати рішення.

І щоб це дійсно було так, фірмовий стиль повинен вигідно виділяти вас з натовпу конкурентів. Не прагніть бути ідеальними. Будьте іншими. Будьте кращими.

Створення фірмового стилю та ідентичність бренду 

Дизайн логотипу, колір візитки та шрифт повинні справляти правильне враження. Таке, щоб побачивши їх, людина подумала: «Так, цей бренд – саме те, що мені потрібно!».

Правильний дизайн допомагає ідентифікувати бренд і будувати довірливі стосунки зі споживачем. Як розробити свій фірмовий стиль? Можна вивчати тренди графічного дизайну і орієнтуватися на кращі зразки айдентики.

Але не прагніть бездумно копіювати. Навіть найуспішніші брендингові рішення в вашому випадку можуть не спрацювати. Обов’язково вносити щось нове, своє. Не бійтеся заявити про себе. Грайте не за правилами. Але грайте правильно.

фірмовий стиль розробка

Брендинг і правила дизайну: як зламати, щоб не зруйнувати 

Створити унікальний фірмовий стиль можна, використовуючи неординарні кольорові рішення. Внесіть в корпоративну палітру свіжість і свободу. Відійдіть від кольорової гами конкурентів. Використовуйте несподівані поєднання або не характерні для своєї галузі тони.

Використовуйте новаторську графіку. Експериментуйте зі шрифтами. Дизайн фірмового стилю повинен викликати емоції, підкреслювати ваші сильні сторони, акцентувати увагу на пріоритетах.

Графічний дизайн – і творчість, і копітка робота. Тут існують правила та певні стандарти. Перш ніж вийти за рамки, слід розуміти, де саме можна це зробити. Інакше існує ймовірність отримати слабкий і не професійний результат.

Але зайва обережність в брендінгу також ні до чого. Просування бренду – це постійна конкурентна боротьба, та ризик прийнятих рішень. Будьте першопрохідцями. Адже порушуючи правила, ви встановлюйте свої. А значить, стаєте лідерами.

айдентика

Компанія ТСД – створення кращого дизайну для бізнесу 

Брендинг і розробка фірмового стилю вимагає вкладення часу, зусиль і фінансів. Ціна за помилки може бути досить високою. Щоб результат виправдав ваші очікування, довірте створення фірмового стилю професіоналам.

Студія дизайну ТСД допоможе вам здійснити брендинг і ребрендинг, створити фірмовий стиль і брендбук компанії, розробити дизайн логотипу та етикеток для ваших товарів. Ми співпрацюємо як з великими компаніями, так і з приватними підприємцями не тільки Києва і України, а й усього світу.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в результаті. Дізнайтеся вартість проекту прямо зараз!