Back to top
дизайн етикетки на ковбасу ЗСУ тсд

Хочете новий, якісний дизайн? Швидко та професійно? Не просто дизайн, а вибір маркетингової стратегії переможців? Тоді нам з вами по дорозі.

Є питання? Тисніть тут

Чому треба міняти дизайн саме зараз

Багато хто з підприємців думає: навіщо змінювати зовнішній вигляд етикетки чи упаковки, адже до нашої продукції вже звикли, нас впізнають, про нас і так знають. Але є кілька вагомих причин, чому саме зараз треба міняти дизайн: 

  • Логістика «зламалася». Порушені налагоджені зв’язки, деякі бізнеси припинили існування, підприємці, під тиском обставин та намагаючись врятувати бізнес, змушені переміщатися в інші регіони, змінилися ринки збуту та споживчі інтереси. Значна частина продукції поступає на фронт. 
  • Ніші, що звільняються, займають інші регіональні постачальники, яких ніхто не знає.
  • На полицях продукти виробників, що опинилися в окупації, замінюють продуктами з Польщі, Румунії (та сама сода, сіль тощо, все латиною і з зовсім іншими дизайнами). 
  • З ринку йдуть великі компанії, їх замінюють маленькі, конкуренція зростає, головна причина конкуренції не ціна, а насамперед виживання і просто наявність товару.
  • До деяких відомих брендів формується ворожість через їхню пряму або непряму приналежність до країни-агресора.

Наприклад, ТМ «Санта Бремор», Білорусь, вже зникла з ринку.  У неї в асортименті були продукти, яких не було у наших виробників. Чому не зайняти нішу, що утворилася? Хто зробить це скоріше за допомогою виразного дизайну?

 

сардельки байрактарчики Сардельки "Байрактарчики". Дизайн етикетки від студії ТСД (Україна)

За час війни змінилося все: від світогляду до умов життя. Товари із старим дизайном не лише виглядають неактуально, а й викликають питання у покупців: невже виробники застрягли у минулому? Може це продукція довоєнних часів, у якої спливає термін зберігання? А в яких умовах зберігався цей товар и чи досі він придатний до споживання? 

Зрозумійте, динаміка процесів стрімка, люди вибирають за 2-3 секунди, перш ніж звучить тривога, їм не до розглядання написів, надрукованих дрібним шрифтом. Дизайн етикетки чи упаковки має бути актуальним, виразним, зрозумілим та привабливим. А тепер подивіться, чи такий у вас дизайн, чи може він змагатися з більш енергійними конкурентами? Отримати професіну консультацію щодо дизайну вашої продукції тут.

Нові часи - новий дизайн. Що має знати кожний

До речі про шрифти. Чи знаєте ви, що шрифтами кирилицею володіє москальська компанія Paratype? А тепер, увага, в Україні майже кожна упаковка з цими шрифтами. Крім того, деякі інші шрифти застаріли для сучасного дизайну в 10 разів. А значить, шрифти в дизайні однозначно вже треба міняти!

Оновлений дизайн етикетки чи упаковки товару свідчить про активність бізнеса, про його силу та життєздатність, про те, що за будь-яких випробувань українці не втрачають хисту та завзятості. Він надихає, мотивує зібратися і боротися, демонструє незламність українського характеру та живить віру у майбутнє. Адже допоки ми рухаємося уперед, нас не здолати. 

Тож не зволікайте, прийшов час змін.

 

тушонка для ЗСУ дизайн ТСД Тушонка для захисників України. Патріотичний дизайн від студії дизайну ТСД

Починайте саме зараз! Сміливість - це зміна старого дизайну на новий, сучасний, патріотичний. Перехід на українські шрифти, відмова від старих радянських або тих, які мають походження з країни агресора. Ребрендінг - це саме те, в чому наша команда запропонує вам рішення, які дозволять не тільки втримати ринкові плацдарми, але і приведуть до перемог!
Пропозиція змін.

Де замовити новий дизайн етикетки чи упаковки

Ми допоможемо вам. Підкажемо, як краще. Чого саме потребує ринок, що сподобається покупцям, як оформити етикетку чи упаковку, щоб зайняти міцніші позиції на ринку. А головне, розробимо для вас професійний дизайн швидко та якісно. Приклади наших робіт.

Не гайте часу, допоможіть своєму бізнесу встояти в скрутні часи. А для цього звертайтесь за новим переможним дизайном до фахівців студії дизайну ТСД. 

Ми розробляємо дизайн для бізнеса великого, середнього та малого, приватних підприємців, волонтерів. 

Замовити дизайн етикетки чи упаковки ви можете прямо зараз, дзвоніть нам або пишіть на пошту чи в мессенджери.

Хочете так само? Щоб замовити етикетки, заповніть форму


    Add CommentName*Email*Website