Back to top

Найкраще – для героїчних захисників України: етикетки на тушонку для військових

Війна триває. І в воєнних реаліях кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу.

Студія дизайну TCD розробила етикетки для тушонки, яку волонтери виготовляють своїми силами та відправляють нашим захисникам. В роботу над дизайном наші фахівці вклали часточку своєї душі. Дизайн етикеток створений на високому професійному рівні, адже ми впевнені, що у наших бійців все має бути найкраще. І на банці смачнючої поживної тушонки мають бути гарні якісні етикетки.

Ми безмежно вдячні простим українським хлопцям, героїчним військовим, які знаходяться на передовій і під вибуховим вогнем та снайперськими кулями дають шалену відсіч ненависному ворогу. І хотілося б, щоб відкриваючи банку смачної тушонки в хвилинку відпочинку, вони відчували, що про них піклуються. Що про них думають кожної миті з повагою та любов’ю. Нехай наш дизайн надає їм наснаги та поліпшує настрій.

Фон етикетки – піксель, з додаванням імітації поверхні крафтового паперу в комплексі дає розуміння того, що це тушонка для військових, домашня, виготовлена волонтерами від щирого серця. Такий ефект підкріплюється написами «З любов’ю до ЗСУ», «Волонтери, від щирого серця», ніби пише сама Nina Surinam, волонтерка, яка готує цю смачну тушонку. На етикетках в червоних кружечках зображено емблеми з текстом «99% до прицільної міткості». Під час роботи над дизайном виникла ідея – на різних видах етикеток додати вислови, що стали прикметами війни, такі як:

«Російський військовий корабель, ну що, ти дійшов?»

«Покладіть насіння в кишені, щоб хоч соняшники проросли»

«Там, де ми – там Україна»

«Доброго вечора! Ми з України»

«А ми тую червону калину підіймемо,
А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!»

«З бандитів російських робить примар – Bayraktar!»

«Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну.»

«Закінчиться війна. І ось у Москві, десь на найвищій уцілілій стіні, я напишу – руїнами Кремля задоволений!»

«Стефанія мамо, мамо Стефаніііія! 🎵🎵🎵»

«Пам’ятай, Господь завжди оберігає всіх тих, хто захищає Україну! Пам’ятай, Господь оберігає тих, хто захищає Батьківщину!»

Не всі ці фрази, над якими працював наш творчий колектив, потрапили на етикетку, але така концепція додала дизайну змістовності та душевності.

Цікаво, що з нашими замовниками ми познайомилися у соцмережах. Це серйозні, працьовиті та цілеспрямовані люди, справжні патріоти, які ведуть активну волонтерську діяльність ще з 2014 року. Вони постачають необхідні речі для захисників України, а ще виготовляють добру тушонку. Ми запропонували їм зробити новий дизайн етикеток, адже на банки клеїлися наліпки, які потребували кардинальної зміни. Результатом нашої співпраці стали не лише класні етикетки, а й теплі дружні стосунки.

Радує, що партії тушонки з нашими етикетками вже дісталися за призначенням. Дякуємо за фото і слова подяки від наших замовників, і з натхненням готові продовжити свою справу та допомогти всім, хто того потребує.

З початком бойових дій українці докладають усіх зусиль, щоб забезпечити захисників всім необхідним та підтримати їх бойовий дух. Відправляючи на фронт консервацію та банки з тушонкою, волонтери намагаються прикрасити їх наклейками, аби таке частування не тільки смакувало, а й приємно виглядало.

Часто виробники хотіли б гарні патріотичні етикетки, але не знають до кого звернутись. Адже у багатьох підприємців за час війни втратилися зв‘язки, дехто вимушено ставив бізнес на паузу, хтось з їх партнерів не працює. У них постає питання, хто зробить новий дизайн під запит часу або про зміни дизайну.

Вирішення таких проблем дуже просте!

Ми охоче допомагаємо з виготовленням етикеток. Розробляємо патріотичний дизайн етикетки з нуля. Або, якщо до нас звертаються з власними ідеями чи намальовками, професійно адаптуємо їх до вимог друкарського виробництва.

Більше того, замовивши дизайн, наші клієнти одразу можуть отримати послуги друку самоклейних етикеток на поліграфічному виробництві наших партнерів, компанії «Грін Трейд». В результаті замовники швидко та гарантовано отримують справжні бойові етикетки, виготовлені на професійному обладнанні з використанням якісних матеріалів, практичні, довговічні та гарні.

Клієнт:

Nina Surinam

Про клієнта:

Волонтерська організація, з 2014 всебічно допомагає захисникам України

Країна:

Україна

Рік:

2022

Категорія:

Етикетки, Етикетка для продуктів харчування, Етикетки для тушонки, консервації, джемів, варення, субпродуктів

Хочете так само? Щоб замовити етикетки, заповніть форму


    Ще роботи