Back to top
, Де замовити якісні етикетки на тушонку: дизайн та друк

Тушонка наразі найзатребуваніший продукт. Адже смачні та поживні, готові до вживання м’ясні консерви довготривалого зберігання є стратегічним ресурсом воєнного часу. З перших днів війни до виробництва тушонки в значних масштабах долучились волонтери, приватні підприємці та підприємства харчової промисловості.

Патріотичні етикетки на тушонку

І одразу намітилася тенденція прикрашати банки тушонки патріотичними етикетками, які не лише пояснювали, що міститься у тих банках, але й піднімали настрій та бойовий дух українців у важкі часи. Часто на саморобну тушонку, що виготовляли волонтери, наклеювалися саморобні ж, намальовані вручну чи надруковані на звичайному принтері наліпки. Як і сама тушонка, вони були зроблені з душею.

 

етикетки на тушонку

Патріотичні етикетки на тушонку. Джерело https://if.depo.ua/

 

Але зрозуміло, що такі паперові етикетки не довговічні, і немає ніякої гарантії, що вони дістануться до місця призначення у товарному вигляді. Особливо, якщо це тушонка для військових чи для гуманітарної підтримки тимчасово переміщених осіб.

Чому потрібен новий дизайн етикеток на тушонку

Звісно, що бізнесмени, які виробляли тушонку на продаж, замовляли етикетки у друкарнях. Але теж, подекуди, не зважали на їх якість. Тому досі на прилавках магазинів можна побачити банки тушонки з етикетками, що пішли хвилею, відклеїлись або розірвалися.

Зрозуміло, що це впливає на продаж. Хоч сама тушонка не втрачає споживчих якостей і залишається такою ж придатною до вживання, мало хто захоче покупати банку з пошкодженою етикеткою за теперішніх високих цін. Особливо, якщо поряд стоїть тушонка, що має більш привабливий вигляд.

 

етикетки на тушонку

 

Взагалі, ринок тушонки виглядає досить примітивно. Спостерігається значна кількість товару з етикетками, дизайн яких не змінювався майже з часів пострадянського дефіциту. А тоді магазинна тушонка була, як правило, дуже низької якості. Тому і зараз тушонка з такими етикетками викликає відповідні асоціації, хоча сам продукт може бути добрий.

Етикетки на тушонку ціна

Тут можна помітити ще одну тенденцію. Деякі виробники, не довго думаючи, домальовують на старій етикетці прапор і вважають, що зробили все, що треба. Але чесно кажучи, це така собі ідея. І таке «перевтілення» навіть редизайном назвати важко. Етикетка не стає більш конкурентною та привабливою. Така «економія» стане збитками, адже як правило, скупий сплачує подвійну ціну.

Ціна етикетки дуже незначна в порівнянні з собівартістю тушонки. Заощаджуючи на дизайні та друку етикетки, підприємці втрачають прибуток, який могли б отримати, запропонувавши споживачам гарний товар. Це важко назвати практичністю, згодні?

етикетки на тушонку

Етикетки для тушонки. Джерело Інтернет

 

Замовити дизайн і друк етикеток на тушонку (Київ, Україна)

Шановні підприємці, саме зараз настав час змін. Пам’ятайте, що поки одні роблять помилки, інші отримують прибуток. Ми тут, щоб допомогти вам якнайшвидше адаптуватися до мінливого ринку та рухати ваш бізнес.

Звернувшись до нас, ви отримаєте гарні та якісні етикетки на тушонку, з сучасним дизайном, що дійсно продає.

До того ж, ми пропонуємо повний комплекс послуг, який включає друк самоклейних етикеток на тушонку на поліграфічному виробництві наших партнерів, компанії «Грін Трейд». Етикетки мають дуже привабливий вигляд і відмінні експлуатаційні властивості, вони не відклеюються від банки при транспортуванні та тривалому зберіганні, витримують конденсат, перепади температур та вологості.

Ми маємо чималий успішний досвід таких проектів, етикетки на тушонку у нас замовляють підприємці та волонтери з усієї України. І завжди задоволені отриманим результатом. Більше інформації в нашому Портфоліо.

 

патріотичні етикетки на тушонку тсд

Етикетки на тушонку. Дизайн – студія дизайну ТСД. Друк – компанія «Грін Трейд»

 

Щоб замовити етикетки на тушонку, заповніть форму