Back to top
Український дизайн як виклик війні

Навіщо потрібний дизайн, коли в країні війна? 

Може, дійсно не на часі говорити про дизайн етикеток та упаковки, чи про тренди українського дизайну 2022 взагалі. Чому ж ми вирішили підняти цю тему?

Тому що ми на власні очі бачимо, як змінюється вигляд полиць з товарами в магазинах. 

Український дизайн як виклик війні

Сучасний дизайн етикетки на ковбасу. Розробка дизайну – компанія ТСД

Сучасний український дизайн етикетки

Хочемо ми цього чи ні, але ринок розвивається за своїми законами. Це реалії нашого часу. Можливо, комусь байдуже, яка наклеєна етикетка на ковбасу, аби було недорого. Але у українців навіть назва «Московська» та інші найменування товарів, пов’язані з країною-агресором, викликають різко негативну реакцію. Причому, це стосується як покупців, так і виробників. Зміна застарілого дизайну, редизайн, новий неймінг є нагальною, терміновою потребою. Це повага виробника до споживачів, до своєї продукції, до себе. 

 

Український дизайн як виклик війні

Український дизайн етикетки на пиво. Джерело https://www.poltavpivo.com/

Дизайн етикетки та упаковки – для бізнеса та споживачів 

Без надійного тилу немає перемоги. Бізнес повинен функціонувати, адже він забезпечує українців продуктами харчування та непродовольчими товарами, надає робочі місця, сплачує зарплату та підтримує працівників, платить податки державі та донатить на армію. Нова етикетка – це праця людей для людей, це допомога бізнесу, людям та країні.

Український дизайн як виклик війні

Пиво AzovStal. Джерело https://twitter.com/

Патріотичний дизайн – потреба часу

Навіть у надважкі часи є місце естетиці та позитивним емоціям. Людина не може жити у постійному стресі, її потрібна розрада. І маленька художня деталь на етикетці може підняти настрій та бойовий дух. Патріотична етикетка не лише виглядає яскраво завдяки чудовому поєднанню національних кольорів. Вона на підсвідомому рівні викликає довіру. Влучний напис, теплі слова, цікаве зображення не тільки прикрашають дизайн етикетки, а свідчать про турботу, про волю до життя. 

Український дизайн як виклик війні

ННовий дизайн упаковки масла. Джерело Інтернет

Історичний факт, що буремні часи народжують шедеври мистецтва. Опинившись в екстремальних умовах, люди розкривають свій творчий потенціал з надзвичайною потужністю. 

Нація, яка створює дизайн наперекір війні – непереможна. 

Український дизайн як виклик війні

Патріотичний дизайн упаковки для чаю. Джерело Інтернет

Щоб замовити етикетки, заповніть форму