Back to top
, Дизайн для служби таксі – що варто мати на увазі?

Ключем до успішного дизайну служби таксі є впізнаваність. Досить згадати такі популярні служби таксі, як наприклад Нью-Йоркське або Лондонське. Ці машини важко сплутати з чимось ще. Однак далеко не всі служби таксі вдаються до насиченого брендування.

Наприклад, якщо ви відвідаєте Берлін, то дуже здивуєтеся, побачивши на вулицях міста досить консервативні машини, яких відрізняє від «не таксі» тільки традиційна жовта шашечка на даху. Проте фахівці в сфері комерційного дизайну рекомендують свій транспорт брендувати і робити максимально впізнаваним. Як же це можна зробити?

Перше на що зверніть увагу, це звичайно на простір самої машини. Його досить багато, тому його можна зайняти національними прапорами або іншою впізнаваною атрибутикою.

А можна вибрати для своєї служби таксі певну марку машин, що також буде візуально відрізняти вашу службу від конкурентних.

Крім оформлення авто, дизайнерам доведеться чимало потрудитися і над створенням привабливого додатку для служби таксі. Адже сучасні успішні компанії мають свій мобільний додаток, який забезпечує вигідне позиціонування в конкурентному середовищі.

Фахівці студії «ТСД» створять для вашої компанії неповторний фірмовий стиль, який гарантує високі продажі ваших послуг.