Back to top
drip-off

Як дизайнеру вірно використовувати можливості поліграфічного виробництва, щоб зробити етикетку більш помітною та привабливою? Сьогодні ми розповімо про лакування, точніше про його дуже цікавий різновид, що отримав назву drip-off.

Лакування з ефектом drip-off

Дизайн плюс технології – магічна формула, здатна в рази підвищити естетичність і затребуваність товарів. Форма, малюнок, колірне рішення набувають нових якостей завдяки правильно обраній поліграфічній стратегії.

Один і той же дизайн етикетки сприймається по-різному в глянці або на текстурній поверхні. Просте лакування здатне посилити яскравість барв або, навпаки, надати кольорам шляхетної стриманості, створити об’єм і фактуру.

Існують спеціальні технології покриття лаком, які найкращим чином змінюють етикеткову продукцію і виводять її на більш високий рівень, не вимагаючи при цьому окремих витрат фінансових, матеріальних і часових ресурсів.

 

технологія drip-off етикетка

 

Drip-off технологія: один лак добре, а два краще

Особливістю технології drip-off є застосування двох лаків – матового та глянсового. При цьому глянсовий лак утворює на поверхні етикетки не рівномірне покриття, а збирається у вигляді дрібних крапель на матових ділянках, створюючи красивий декоративний ефект і відчутний мікрорельєф.

Застосування drip-off технології дозволяє отримувати етикетки з унікальними візуальними і тактильними властивостями. Контраст матових і глянсових ділянок, доповнений незвичайною фактурою, надає дизайну етикетки ексклюзивності, виразності та посилює враження, яке він справляє.

Ефект drip-off органічно виглядає на різноманітній етикетковій продукції. Це відмінне рішення для етикетки для вина, етикетки для ковбаси, етикетки для будівельної хімії … З drip-off навіть найпростіша наклейка матиме презентабельний і якісний вигляд.

Технологія drip-off дає широке поле для творчих експериментів. Drip-off можна також поєднувати з іншими поліграфічними ефектами.

 

этикетки лакування з ефектом DrIP-Off

 

Дизайн етикеток (Київ, Україна)

Створюючи дизайн етикеток для вашої продукції, ми не просто робимо відмальовку макета. Ми думаємо, як представити вашу продукцію в найвигіднішому світлі, як покращити зовнішній вигляд етикетки, і знаходимо рішення, яким чином це здійснити на практиці.

Хочете гарні етикетки? Звертайтеся до нас! Студія дизайну ТСД приймає замовлення на розробку дизайну будь-якої складності та гарантує найкращий результат.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Add CommentName*Email*Website