Back to top
Двухсторонние этикетки на заказ

Як домогтися виразності дизайну етикетки, не перевантаживши текстом і повністю зберігши при цьому необхідну інформативність? Як за допомогою простої етикетки абсолютно по-новому представити продукцію? Витонченим рішенням цього завдання є двосторонні самоклеючі етикетки.

Дві сторони однієї етикетки: максимальний результат

Особливістю дизайну етикетки є те, що він повинен поєднувати художню привабливість і відповідність всім правилам маркування товарів. А якщо самоклейна етикетка невеликого розміру? Або концепція дизайну полягає в мінімалізмі? Що робити в такому випадку?

 

 двостороння этикетка на пляшку

 

Можна діяти прямолінійно. Спробувати будь-яку ціну вмістити на лицьовій стороні самоклейної етикетки все, що хоче замовник і вимагає закон. Якщо не вміщується – зменшувати шрифт, стискати розмір тексту або накладати його на зображення. При цьому страждає і зовнішній вигляд етикетки, і покупець, який без збільшувального скла нічого не зможе прочитати. Не найкращий варіант, погодьтеся.

Можна шукати компроміси. Переробляти дизайн, скорочувати текст на етикетці, втрачати час, мучити і себе, і замовника. Результат непередбачуваний, оскільки в цьому випадку поступки можуть обернутися зниженням візуальної привабливості та інформативності.

Підіть іншим шляхом. Згадайте, що у етикетки є дві сторони і спробуйте використовувати їх з максимальною користю. А як це зробити, ми сьогодні і розповімо.

 

етикетка двостороння дизайн

Етикетка двостороння: дизайн

Двосторонні самоклеючі етикетки – просто знахідка. Вони в прямому сенсі розширюють креативний простір, дають можливість в повній мірі реалізувати творчу ідею, доповнивши її необхідною для споживача інформацією.

Одна сторона етикетки може мати суто художнє призначення з мінімальним текстовим навантаженням. А зворотна – використовуватися для інформаційного наповнення. На ній можна розмістити відомості про склад, способи зберігання, інструкцію по застосуванню і т.п. Таким чином можна використовувати етикетки для косметики, шампунів, засобів з догляду за шкірою, етикетки для побутової та автохімії, етикетки для продуктів харчування та напоїв.

 

двустороння етикетка

Цікавий прийом – використовувати двосторонні етикетки як інструмент для привертання уваги до продукції в прозорих пляшках з рідким вмістом: горілки, лікерів, води, миючих засобів. В цьому випадку художній акцент робиться саме на зворотному боці етикетки. Пляшка з рідиною працює як лінза, значно підсилюючи ефект від дизайну.

Двостороння етикетка може візуально змінити продукт, надавши йому привабливого кольору і навіть створити враження внутрішнього підсвічування. Крізь круглу пляшку зображення на етикетці здається об’ємним і збільшеним по центру. Якщо пляшка плоска – то збільшення сильніше по краях. Двосторонньої може бути як лицьова етикетка, так і контретикетка. В цьому випадку лицьову етикетку роблять прозорою.

 

самоклейна етикетка для побутової хімії дизайн

Двосторонні етикетки на замовлення: розробка дизайну

Прагнучи найбільш вигідно представити свою продукцію, вивчайте тенденції дизайну, розглядайте нові можливості, будьте відкриті до сприйняття інформації. Можливо, ідеальним варіантом стануть саме двосторонні етикетки на замовлення.

Фахівці студії ТСД допоможуть вам зорієнтуватися в безкрайньому океані дизайнерських ідей і знайти оптимальне рішення для ваших етикеток. Ми створимо для вас кращий дизайн етикеток для успішного просування ваших товарів на ринку.