Back to top
dizain

Дизайн повинен бути не тільки креативним, але і практичним. Якимось дивним чином багато дизайнерів регулярно приділяють більше уваги креативу, ніж функціональності свого творіння. Але ж використовувати їх продукцію будуть самі звичайні споживачі, для яких питання зручності залишається актуальним. Представляємо вашій увазі підбірку незвичайних дизайнерських рішень.

Кава – мій криптоніт

, Креативний дизайн і практичність

Не найкраще рішення для чашки, адже якщо судити по фільму, криптоніт вбивав Супермена. Таким чином, випиваючи таку чашку кави, ви тим самим зовсім не набираєтеся сил, як показано на чашці, а зовсім навпаки. Дизайнерська практичність такого продукту для знаючого споживача дорівнює нулю.

Реклама м’ясного продукту перетворилася в жорстоку розправу

, Креативний дизайн і практичність

Весела корівка спостерігає, як ніж відрізає від неї шматочки смачного стейка. І що цікаво, у корівки вже пов’язана хустинка на шию так, ніби вона зібралася пообідати сама собою. Складно уявити, про що в цей час думав дизайнер, але точно не про логіку того, що відбувається. А якщо таку ілюстрацію побачать діти і зрозуміють, що до чого, – їх життя вже точно не стане колишнім.

Расизм виявився сильнішим

, Креативний дизайн і практичність

А ось приклад невдалого нанесення фарби на толстовку, коли цілком гідний слоган «Досить прикидатися, що твій расизм це патріотизм» після кількох разів прання і невеликого вигорання перетворився на просто «Расизм». Дизайн знову виявився більш ніж оригінальним.

Практичні поручні

, Креативний дизайн і практичність

Послизнувшись на сходах, ви завжди можете схопитися за поручень. Тільки не такий, як представлено на ілюстрації. Адже краще впасти на лід, ніж проткнути собі руку таким ось дивом промдизайну.

Звідки викотилась кулька?

, Креативний дизайн і практичність

Іноді дизайн стає непристойно смішним. Приміром, у цьому боулінг клубі, коли викочується чергова кулька з милої тварини – це виглядає як мінімум смішно, а комусь і абсурдно. Що хотіли цим всім сказати креативщики – уявити складно, але вийшло незвично.

Вікно в Європу не вийшло

, Креативний дизайн і практичність

А ось, мабуть, саме маленьке вікно в нашому всесвіті. І навіть воно має гарні жалюзі. Правда дивитися в нього можна тільки одним оком.

На дні

, Креативний дизайн і практичність

Не цілком вдалий приклад дизайну інтер’єру в аеропорту, де вікна зробили у вигляді ілюмінаторів, а за ними картинки морського дна. Натяк зрозумілий – наші рейси відвезуть вас прямо на морське дно. Тільки от спокійніше від цього пасажирам?

Дизайн повинен бути не тільки креативним, виділятися в конкурентному середовищі, але ще й максимально практичним. Про це нерідко забувають дизайнери в гонитві за візуальним образом.

Якщо ж ви хочете якісний і практичний дизайн для своєї продукції, ви завжди можете замовити його в студії «ТСД»: +38 (044) 331-90-30.