Back to top
, Лайфхак для фуд фото: як вибрати ідеальний ракурс

Їжа не лише втамування голоду. Це насолода улюбленими стравами і відкриття нових смаків. Це культура, в якій візуальна складова є не менш важливою, ніж інгредієнти і майстерність кухаря.

І не зарікайтеся, що ніколи не вподобаєте рибу або манну кашу. Коли ви побачите наші фуд фото, ваші смакові рецептори дадуть вам зрозуміти, наскільки ж ви помилялися, відмовляючись від прекрасних моментів життя.

Ви закохаєтеся очима, з першого разу і назавжди. Наші фотографії стануть еталоном ідеального світу, в якому немає обмежень, а є тільки краса та блаженство.

Реквізит для фуд-фото

Якщо ви фотограф – вчіться у нас. Ми легко ділимося секретами фуд фотозйомки. Творіть, шукайте свій шлях, будьте неповторні.

Якщо продукти харчування ваш бізнес, ми забезпечимо вас кращими food фотографіями, які приведуть до вас покупців і клієнтів. У нас ви можете замовити фуд фотозйомку для ресторану, кафе, магазину, сайту, каталогу, реклами, соцмереж FB, Instagram або Pinterest. Фуд зйомка ціна дізнайтеся більше.

Якщо ви прийшли до нас за інформацією та приємними емоціями, ви їх отримаєте, обіцяємо. Дивіться, читайте, обирайте ТСД компанію, яка поважає вашу любов до справжньої їжі та красивих фото.

Як робити гарні фуд фото

Як фотографувати їжу: чому важливий ракурс

Отже, як робити гарні фуд фото? По-справжньому апетитні, соковиті, магічно привабливі, трендові та естетичні? Один з головних секретів успішної фуд фотографії правильно обраний ракурс.

По правді кажучи, саме кут зйомки формує ставлення до їжі на фото. Ракурс дозволяє обігравати сервіровку таі подачу страв, акцентувати увагу на окремих інгредієнтах і особливості декору.

Завдяки ракурсу фотозйомки можна бачити картину цілком і отримувати задоволення від деталей. Сильні фуд фотографії викликають інтерес, пробуджують бажання, примушують серце битися частіше.

По суті, це безвідмовний спосіб маніпулювання уподобаннями цільової аудиторії, яким кожен фотограф, маркетолог, бізнесмен хотів би володіти досконало. І ми допоможемо вам.

Фотограф страв

Як вибрати ракурс для фото їжі: поради професіоналів

Фуд фотографія предметна зйомка їжі. Вона являє собою роботу з невеликими за розміром об’єктами: продуктами в упаковці та без, готовими стравами, посудом і столовим приладдям, декоративними елементами, які доповнюють композицію. Це може бути студійна фотосесія або фотозйомка з виїздом на локацію замовника, наприклад, в ресторан.

У будь-якому випадку, всі предмети розташовуються на площі, що не перевищує розміри обіднього столу. Тому навіть за допомогою звичайного штатива можливо забезпечити бажаний ракурс. До речі, наші поради цілком можуть стати в нагоді і тим, хто хоче знати, як робити фуд фото на айфон або будь-який інший смартфон.

Фуд фотозьомка

Професійними ракурсами фуд-фотографії вважаються кути в 90, 45, 10 і 0 градусів. Останнім часом популярним трендом стала зйомка з нижнього ракурсу, так званого hero view.

Розберемо особливості кожного ракурсу.

  • Ракурс на рівні очей (0-10 градусів). Якнайкраще відображає бічну частину витягнутих вгору предметів. З такого ракурсу знімають високі об’єкти, наприклад, фужери з напоями, пляшки, багатоярусні торти, стоячі упаковки кави або чіпсів.
  • Зйомка збоку (45 градусів). Під цим ракурсом зазвичай фотографують тарілки з їжею. Це найпопулярніший спосіб зйомки ресторанних страв. Він дозволяє добре показати бічну і верхню частину об’єкта, а також приховує не зовсім ідеальне розташування їжі в тарілці.
  • Вид згори (90 градусів). Відмінний варіант для фотозйомки плоских предметів: піци, пирогів. Такий ракурс також розкриває у всій красі подачу страв високої кухні. Використовується, якщо важливо показати особливості композиції, підкреслити симетрію або розташувати більше трьох тарілок на фото.
  • Вид знизу (hero view). При цьому способі фуд зйомки об’єкт як би підноситься в кадрі. Такий ракурс використовується як художній прийом, що надає предметам монументального, “героїчного” вигляду. А ми б назвали його поглядом дитини на святковий стіл.

фуд-фотографія композиція

Розбір польоту: помилки в фуд фотографії

Найпоширенішим фейлом є невідповідність ракурсу. Вибір ракурсу не догма, а рекомендація, заснована на досвіді. У будь-якому випадку тренди фуд фото можуть змінюватися, і тут на перший план виступає художнє чуття та майстерність фотографа.

Але все ж, якщо ми говоримо про вугол у 90 градусів, то маємо на увазі саме його, а ніяк не 80 і не 100. Похибка ракурсу змазує картину і призводить абсолютно не до того результату, який повинен був бути.

Ще одна помилка обрізання краю тарілки, продукту або упаковки на фото. Кадруючи фотографію, слід пам’ятати, що погляд притягується в центр фото, де і повинна розташовуватися найапетитніша частина страви.

Фуд фотограф ціни

Фудфотограф Україна

Фотостудія ТСД – фуд фото зі смаком!

Щоб замовити предметну фотосесію їжі, телефонуйте або пишіть нам прямо зараз.