Back to top
дизайн винных этикеток заказат

Вино, винишко, винчик, винце … Кожен називає його по-своєму. Шанобливо, ласкаво, по-дружньому або фамільярно. І вибирають його по-різному – хто за смаком, хто за рекомендацією, хто за ціною. Але в більшості випадків знайомство з вином починається з дизайну етикетки.

Пропонуємо пограти в гру. Включіть фантазію і уявіть пляшку дорогого вина. Яка у нього етикетка? Напевно, дуже якісна, щільна, непроста. Один її вид формує високі очікування від смаку та якості вина.

А яку етикетку має винишко? Безсумнівно, простішу, демократичнішу, без пафосу й високого стилю.

А яка етикетка у винчика? А у винця? Відчуваєте різницю?

Дизайн, матеріал, поліграфія етикетки для вина, як правило, відповідає класу напою.

дизайн етикетки для вина замовити

Як вибрати дизайн винних етикеток

Етикетка для преміального вина відрізняється ексклюзивним висококласним дизайном, багатством поліграфічного оформлення, дорогим папером. І навіть у разі мінімалістичного рішення вона справляє дуже презентабельне враження. Іноді етикетки на дорогому вині здаються дуже простими. Однак в них завжди присутній стиль і якість. І якщо виробник дорожить своїм брендом, він ніколи не буде жаліти коштів на хорошу етикетку, розуміючи, що вона безпосередньо впливає на продажі.

Подивіться на етикетки для вина нашого дизайну, представлені в на сторінці портфоліо. Всі вони різні за концепцією та художнім втіленням. Але у кожної з них є свій неповторний характер, який приваблює покупців. За всіма цими проектами стоїть талант, праця і професіоналізм наших фахівців. А результати, виражені у відмінній динаміці продажу, тішать і нас, і наших замовників.

Знайте, что ціна дизайну – це не витрати, а вкладення в бізнес.

 

дизайн студія

Виробники недорогого алкоголю, яким комфортно в своїй ніші, прагнуть замовити етикетки простіші і дешевші. По-перше, це доцільно для них з економічної точки зору. По-друге, вважають, що дорога етикетка на пляшку алкоголю середньої якості може викликати підозри в бажанні набити ціну продукту.

І тут хочемо дати пораду виробникам – економлячи, не дешевіть.

Чи готові ви ризикувати репутацією і зазнавати збитків в бізнесі, якщо ваше вино перестануть купувати через недовіру до його етикетки? Люди, які вибирають вино середньої цінової категорії, зазвичай знають ціну грошам. І для них важливо розуміти, що вони не витрачають гроші даремно.

Виробникові слід пам’ятати, що ціна дизайну – це не витрати, а вкладення в бізнес.

 

дизайн ціна

Замовити дизайн етикетки для вина: найкраща ціна

Вам потрібен дизайн етикетки і ви шукаєте, де замовити дизайн дешево? А ви подумали про проблеми, з якими можете зіткнутися?

Підводні камені дешевого дизайну

  • Невідповідність очікування і результату. Як у візуальному плані, так і в плані продажу. Ви вважаєте, що заощадивши на дизайні, наростите продаж? Як би не так. Недорогий дизайн видно відразу. Особливо, коли вино стоїть на полиці магазину. Адже все пізнається в порівнянні. Ваша етикетка або загубиться серед конкурентної продукції, або буде виділятися в гіршу сторону. На жаль, ні те, ні інше не сприяє продажам.
  • Терміни, нерви, розбірки. Дешево – не означає швидко. Намагаючись заощадити на дизайні, ви ризикуєте зіткнутися з непрофесіоналізмом або відвертим обдурюванням. І це, зізнайтеся чесно, не той результат, якого ви прагнете.
  • Додана вартість. Бажаючи замовити дизайн дешево, будьте готові до того, що кінцева вартість може значно перевершує первісну ціну. З вас вимагатимуть гроші за кожне доопрацювання і виправлення, і зовсім не факт, що ви отримаєте той дизайн, який вам потрібен.

Якщо хочете замовити дизайн, памятайте – економлячи, не дешевіть

етикетки для вина

Тому не женіться за дешевою ціною послуги дизайну. Думайте на перспективу. Бізнес – це завжди планування. І навіть швидкий оборот передбачає зважений і розумний підхід.

Дізнайтеся прямо зараз, яка ціна дизайну етикетки для вина в нашій студії, написавши нам або зателефонувавши за номерами, вказаними тут. Гарантуємо, отримана інформація вас приємно здивує.