Back to top
Разработка айдентики, этикетки, упаковки.

Веб-дизайн і розробка сьогодні настільки популярні, що конкуренція в цій сфері, м’яко кажучи, жорстка. А так як вираженої монополії у цій сфері немає, то вона не підкоряється загальним законам маркетингу і досліджень.

Ринок веб-дизайну сьогодні

Кожна спеціалізована команда або окрема людина можуть стати студією веб-дизайну. Далі у студії вже буде вибір – або працювати з дрібними замовниками час від часу, або робити веб-проекти для відомих гравців ринку, використовуючи креативні технології.

Прогресивні студії створюють власні розробки і значно прискорюють процес роботи.

Деякі команди відходять від розробки сайтів і заглиблюються в просування проектів, крім того створюючи брендбук, фірмовий стиль і логотипи.

 

Як просуваються веб-студії?

Насамперед, це SEO просування, яке забезпечує до 92% загального трафіку, в тому числі і за допомогою контекстної реклами, обміну банерами та іншою інформацією.

Розміщення портфоліо робіт на порталі behance і подібних також дає непоганий результат.

Поштові розсилки і реклама в соцмережах залучають близько 5-10% трафіку.

Особливістю сучасних веб-студій є їх бажання працювати одразу на декількох ринках: наприклад, не тільки в Україні, але і в інших країнах СНД.

Досить популярним видом оформлення сайтів веб-студій стали односторінкові сайти. Близько чверті студій обирають цей вид розміщення інформації.

Останнім часом веб-студії все частіше пропонують послуги з розробки мобільних додатків. Ця тенденція буде продовжуватися і надалі, судячи зі зростання популярності мобільних пристроїв.

 

Замовити розробку якісного сайту ви можете в студії «ТСД».