Back to top

Динамічність, з якою сьогодні змінюються тренди графічного та веб-дизайну, передбачає постійний пошук нових ідей та відстеження свіжих тенденцій. Адже створення кожного дизайну — це процес постійного навчання та пізнання. Спробуємо розібратися в нових віяннях веб-дизайну 2018 року.

Геометрія у формах
Геометричні форми стали популярні в 2016 році і протягом 2017-го набирали популярність. Розробка цілісного образу з використанням змішування ліній, візерунків і форм дає відмінний результат.

Ще яскравіше
Контрастні, яскраві і навіть кричущі кольори допоможуть заявити про себе! Колірні переходи і градієнти привертають увагу до логотипів і елементів, на яких необхідно зосередити увагу.

Фотоконтент
Унікальні авторські фотографії продовжують витісняти однотипні картинки на сайтах. Для більшості споживачів визначальним фактором для здійснення покупки є саме фотографії товару. Індивідуальний підхід до оформлення фотоконтенту відіграє величезну роль. Людина запам’ятовує цікаві та оригінальні зображення, невідомі йому раніше.

Анімація
Застосування відео і GIF дуже популярний спосіб додати динаміки вашим сторінкам. Анімовані іконки, лого та переходи між об’єктами збільшують візуальний інтерес до інформаційного наповнення сайту.

Розширення
JPG і PNG вже віджили себе і йдуть на заслужений відпочинок, тому що сучасні технології вимагають продукування зображень найвищої якості. Тепер формат SVG посів першість. Його популярності сприяє легка маштабованість без втрати якості та цілком адекватна вага файлів.

Вивчаючи актуальні тенденції, наша команда створює сучасний і затребуваний дизайн!

Будь завжди в тренді, замов дизайн в TCD Design Studio!