Back to topДизайн етикеток для ковбасних виробів ТМ «Пан Ковбаско»

– Ой, нова ковбаска! – захоплено вигукнула Софійка, допомагаючи мамі розбирати пакунок з магазину.

– Так, доню, спробуємо, як воно смакує, – посміхнулася Тетяна, – дивись, яка гарна. Побачила от її на вітрині та одразу вирішила купити. Дуже вона мені сподобалась. А то інші, що були, якісь не такі, а ця одразу в очі припадає. Тай виглядає якісно, фірмово і так смачно, що просто слинки течуть.

– Пан Ков-бас-ко! – голосно прочитала Софійка напис на етикетці і радісно заплескала у долоні – Ковбаска пан Ковбаско! Ковбаска пан Ковбаско!

Тетяна з усмішкою в очах подивилася на дитину.

– Там ще були сосиски, того ж виробника. Наступного разу купимо. Так, доню?

– Так, мамусю,так!

Клієнт:

ТМ «Пан Ковбаско»

Про клієнта:

Офіційний постачальник м’ясних і ковбасних виробів більш ніж 30 українських виробників, також пропонує широкий асортимент продукції під власною ТМ.

Країна:

Україна

Рік:

2021

Категорія:

Етикетки, Самоклеючі етикетки, Етикетки для ковбаси

Завдання

Розробка дизайну етикеток для декількох видів ковбаси і сосисок ТМ «Пан Ковбаско».

Запит клієнта

Створити етикетки для ковбаси та сосисок ТМ «Пан Ковбаско», які гідно презентуватимуть продукцію та сприятимуть просуванню бренду на ринку.

Дизайн етикеток повинен всіляко сприяти тому, щоб покупці вибирали продукцію цієї торгової марки, хотіли купити і сміливо купували новий для себе продукт.

Тенденції дизайну

Український ринок ковбасних виробів досить насичений. Тому важливо за допомогою дизайну виділити бренд, показати його переваги і зацікавити ним покупців.

Дизайн етикеток для ковбаси, сосисок, сардельок має свої особливості та модні тенденції. Сучасний підхід передбачає вивчення актуальних трендів дизайну, переваг споживачів, вироблення найбільш придатної концепції і професійного її втілення.

Ідея

У дизайні для ТМ «Пан Ковбаско» ми хотіли уникнути стереотипів, що зустрічаються в позиціонуванні вітчизняних товарів і зробити акцент не на автентичності (пейзажі, елементи національної символіки), а на високому рівні українського бренду з колоритною назвою.

А найголовніше, нам хотілося створити яскравий, апетитний, такий, що запам’ятовується, дизайн, при погляді на який розпалювалося б невгамовне бажання негайно пригоститися смачною ковбасою.

Було вирішено показати продукт у всій красі і проілюструвати дизайн етикеток для сосисок фотографіями оригінальної продукції. Для цього ми провели професійну зйомку в нашій фотостудії та отримали ексклюзивні високоякісні фото, які тепер ви можете бачити на етикетках для сосисок ТМ «Пан Ковбаско».

Результат

Вийшли виразні трендові брендовані етикетки в європейському стилі.

Фірмова колірна гамма та візуальний акцент на логотипі в центральній частині етикетки сприяють миттєвої впізнаваності, викликаючи стійкі асоціації з торговою маркою.

Строга та чітка типографіка дозволяє здалеку прочитати назву й безпомилково ідентифікувати продукт.

Презентуйте свій бренд красиво. Замовте прямо зараз дизайн етикеток, що продає.


    

    Ще роботи