Back to top

Каталог «ГАММА БЦ»

Професійний підхід – це дуже важливо.

Гортаючи сторінки каталогу, комерційний директор обмірковував бізнес- пропозицію. Каталог від виробника справляв доволі позитивне враження. Він мав сучасний та презентабельний вигляд.

Стильний дизайн, зручне представлення інформації. Чисті кольори, гарні фото, чіткий шрифт. Було видно, що виробник розуміється на якості, цінує власну працю та поважає партнерів, представляючи свою продукцію таким чином.

Вимогою часу є вміння швидко адаптуватися до змін. Прагматичність повинна бути розумною. Бізнес обирає надійних партнерів. Співпраця з фахівцями дозволяє отримати швидкий, якісний та професійний результат. Це стосується всіх сфер – від дизайну до комерції.

Надійність проявляється в деталях. Вони є дуже важливими для прийняття рішень. Звичайний каталог продукції може стати тим важелем, з якого починається взаємовигідне партнерство.

Клієнт:

ГАМА БЦ

 

Про клієнта:

Один з найбільших вітчизняних виробників хлібобулочної продукції, який вже понад 10 років успішно працює по всій Україні.

 

Країна:

Україна

 

Рік:

2020

 

Категорія:

Каталог

Завдання

Розробка каталогу продуктів швидкого харчування.

Запит клієнта

Створити сучасний каталог продукції для рітейлу: дистриб’юторів та замовників продукції в мережі роздрібної торгівлі.
Каталог має продовжувати наявну корпоративну стилістику компанії, бути витриманим в зеленій колірній гамі.

Тенденції дизайну

На сьогодні подібні каталоги для рітейлу на ринку України не мають визначених стандартів та вимог. Тому головна ідейна складова – створити чітку структуру подачі інформації, запропонувати зрозумілий візуальний поділ на розділи та категорії.

Ідея

Задумка дизайну та верстки каталогу – доступність інформації та зручність у користуванні. Дистриб’ютор, обираючи товар у нашого замовника, завжди може побачити каталогізовану подачу, і, водночас, отримати детальну інформацію про продукт (опис і характеристики) та якісне фото, що в повній мірі відображає переваги продукту.

Результат

Фахівцями нашої компанії створений багатосторінковий якісний каталог з широким вибором продукції. Для нього був обраний сучасний і незатратний формат, недорогий у виробництві. Виконана кольорокорекція на високому рівні. Фото були адаптовані спеціально під обраний вид друку і ні на відсоток не втратили у якості передачі кольорів при виготовленні.

Презентуйте професійно! Замовте розробку каталога для своєї продукції чи послуг вже зараз.


    Ще роботи