Back to top
упаковка для вина

Як створити дизайн упаковки, що підвищує продаж, приносить прибуток, перемагає конкурентів і підкорює серця – поради від професіоналів.

Створення дизайну упаковки: підкреслити переваги

Вже при першому погляді на упаковку покупець хоче розуміти, чому йому важливо купити саме цей товар. Можливо, річ у функціональності, практичності, зручності, смаку, красі чи новизні.

При розробці дизайну упаковки приділіть особливу увагу перевагам товару. Виділіть в дизайні головні з них, ті, які особливо важливі для цільової аудиторії. Наприклад, якщо основна фішка продукту в відсутність глютену – це повинно бути чітко відображено на упаковці.

 

розробка дизайну упаковки

Дизайн упаковки: дати волю почуттям

Не завжди товар має глобальні переваги. Наприклад, як за допомогою дизайну упаковки виділити на полиці магазину однотипні товари повсякденного попиту – цукор або молоко? Використовуйте головний козир – емоції.

Емоції працюють безвідмовно. Інакше і бути не може, адже дизайн, як і кожен вид мистецтва, апелює до почуттів. По суті, комерційний дизайн – це художнє втілення бажань покупців. І тут в гру вступає майстерність. Адже дизайн упаковки повинен передбачувано та точно впливати на людей, спонукаючи купити товар.

 

створення дизайну упаковки

Розробка дизайну упаковки: ціна

Дизайн упаковки має відповідати ціновій категорії товару. Звичайно, якщо інше не передбачено маркетинговою політикою замовника. Отже, питання номер один, яке хвилює всіх: створення дизайну за оптимальною ціною.

З одного боку, не перестарайтеся, розробляючи упаковку товару економ-класу. Дизайн упаковки дешево доцільний для недорогих товарів. Уникайте надмірності, яка збільшує вартість товару. У цьому випадку бажано дотримуватися золотої середини: упаковка повинна бути функціональною, інформативною і дещо кращою, ніж у конкурентів.

З іншого боку, ніколи не економте на дизайні упаковки для дорогого товару. Ексклюзивний дизайн, тиснення золотом, конгрев, складні види лакування надають презентабельність упаковці товару преміум-сегмента та підвищують його статус і привабливість в очах покупців.

послуги розробці дизайну упаковки

Дизайн упаковки: як зробити правильно

Студія дизайну ТСД надає послуги з розробки дизайну упаковки. Виконуємо всі види дизайну, в тому числі:

  • дизайн упаковки продовольчих товарів;
  • створення дизайну упаковки для товарів непродовольчої групи;
  • створення дизайну етикетки.

Розрахувати вартість проекту і замовити розробку дизайну упаковки для своєї продукції ви можете прямо зараз на нашому сайті.