Back to top
заказать редизайн сайта упаковки

Комерційний редизайн дозволяє відродити інтерес до компанії, торгової марки, продукції.

Коли потрібний редизайн?

Про необхідність редизайну варто задуматися, коли:

  • споживачі мляво реагують на бренд;
  • фірмовий стиль кардинально відстав від життя;
  • все добре, але є можливість зробити краще;
  • ви відчуваєте, що настав час змін.

Приводом для редизайну може послужити зміна напрямку діяльності, складу правління компанії, отримання інвестицій, яке тягне за собою революційні зміни маркетингової стратегії. Поява нових трендів, технологій, запуск рекламної кампанії, навіть зміна сезонів можуть викликати необхідність коригувань існуючого дизайну.

1. Редизайн фірмового стилю

Оновлення фірмового стилю може бути глобальним, а може торкнутися окремих елементів: символіки, шрифтів, розмірів або деталей логотипу чи зображень, кольорової гами. Не обов’язково міняти підвалини і традиції. Якщо конструкція бізнесу міцна, досить освіжити фасад, щоб з новою силою заявити про себе.

 

редизайн боржомі 2019

 

2. Редизайн сайту

Візуальна ідентифікація дуже впливає на бізнес. Особливо чітко це проявляється в цифровому просторі. Не забувайте, що ваша інтернет-аудиторія постійно розвивається. Вона отримує масу інформації, шукає те, що її цікавить і порівнює знайдене. І якщо ваш сайт відстає від рівня конкурентів, будьте впевнені, ваших клієнтів переманять.

Адаптований дизайн, сучасна верстка, унікальний контент, якісні фото, анімація – ваш сайт повинен відповідати вимогам часу. Зовнішній вигляд сайту повинен працювати на вас, приваблюючи користувачів і підвищуючи конверсії.

 

замовити редизайн сайту вебдизайн

 

3. Редизайн упаковки

Редизайн упаковок допомагає вирішити багато стратегічних завданнь:

  • підтримати бренд і вивести продажу на більш високий рівень;
  • сприяти успіху торгової марки на нових ринках;
  • залучити додаткову цільову аудиторію.

Іноді досить замінити картинку на упаковці, щоб товар сприймався по-іншому. Редизайн дозволяє зберегти толерантне ставлення покупців і, в той же час, показати, що бренд дбає про них і прагне до досконалості.

редизайн упаковки кіндер шоколад

 

Замовити редизайн в студії дизайну ТСД

Якщо ви плануєте внести зміни в фірмовий стиль компанії, зробити дизайн сайту більш сучасним, а упаковку – цікавішою та привабливішою, ми допоможемо вам в цьому.

Ви можете замовити редизайн прямо зараз, залишивши онлайн-заявку або зателефонувавши нам. Якщо вас цікавить редизайн ціна, розрахувати приблизну вартість проекту ви також можете на нашому сайті.